آذربايجان مهد گفتمان اصلاحات است | اتاق خبر
کد خبر: 336849
تاریخ انتشار: 7 اردیبهشت 1395 - 00:59
عارف :
منتخب مردم تهران در مجس دهم گفت: آذربايجان هميشه پيشتاز همه صحنه هاي انقلاب است آذربايجان مهد گفتمان اصلاحات و مهد اصلاح طلبي است.

اتاق خبر - محمدرضا عارف روز دوشنبه در جمع مردم مرند افزود: مردم كشور و به خصوص آذربایجان شرقی در خلق حماسه 24 خرداد كه حماسه تغییر در قوّه مجریه برای پاسخگویی به نیازهای مردم بود سهم بالایی داشتند.

وی با بیان اینكه خدمت گذاری این مردم نعمت بسیار بزرگی است ، گفت: باید قدردان مردم باشیم كه همیشه با حضور و نقش آفرینی در صحنه های انقلاب ، مسئولان را مدیون خود می كنند.
عارف اظهاركرد: هر چند مشكلات اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی در كشور وجود دارد اما در گفتمان اصلاحات نگاه همیشه مثبت است و از كسانی كه با فسادها و مشكلات مبارزه می كنند حمایت و تشویق می كنیم و به جای لعنت افراد ایجاد كننده این مشكلات آنها را دعا به هدایت می كنیم.
وی گفت: عملكرد دولت از سال 84 تا 92 نه تنها در شأن نظام الهی و ارزشی ایران نبود بلكه با آرمان ها و ارزش های انقلاب نیز سازگار نبود و از همه مهمتر در شأن مردم همیشه در صحنه نبود.
عارف با بیان اینكه در گفتمان اصلاحات تغییر در چارچوب قانون اساسی به عنوان میثاق ملّی و با رعایت همه ارزش ها و آرمان های انقلاب است، گفت: مردم پاسخ خوبی به این تغییرات دادند و دولت تدبیر و امید روی كار آمد.
وی با بیان اینكه دولت قبلی باعث بسیاری از مشكلات اقتصادی و اجتماعی بود، گفت: هنوز 600 هزار میلیارد تومان بدهی دولت از دولت گذشته مانده است كه معادل حداقل بیست سال عملكرد بودجه عمرانی كشور است.
نماینده اصلاح طلب مردم تهران در مجس دهم اظهاركرد: دولت تدبیر و امید برای تغییر روی كارآمده و برای عملی كردن وعده های خرداد 92 تلاش می كند اما از یك طرف با مشكلات و مسائل بین الملل و از طرف دیگر با موانع جدّی داخلی روبروست.

ایرنا

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید