مشاور پیشن انرژی «میت رامنی» حامی «دونالد ترامپ» | اتاق خبر
کد خبر: 336896
تاریخ انتشار: 7 اردیبهشت 1395 - 05:45
مشاور انرژی سابق میت رامنی گفت دونالد ترامپ یک کاندیدای رهبر تجاری است که اراده درست کردن آنچه که یک سری اشتباهات سیاستمداران واشنگتن از جمله مقررات دست و پا گیر دولتی است را دارد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، مشاور انرژی میت رامنی در سال ۲۰۱۲ که پیشتر به کمپین ریاست جمهوری مارکو روبیو نیز کمک مالی کرده بود، دونالد ترامپ را یک کاندیدای رهبر تجاری که اراده درست کردن آنچه که یک سری اشتباهات سیاستمداران واشنگتن از جمله مقررات دست و پا گیر دولتی خوانده، خواند.

هام در یک نامه سرگشاده نوشت: رییس جمهور بعدی آمریکا باید شجاع، مصمم و باهوش باشد تا طبق معمول سیاستها را مختل کند.

ترامپ در بیانیه‌ای گفت: حمایت هارولد هام یکی از بزرگ‌ترین مردان تاریخ تجارت نفت و انرژی آمریکا افتخار بزرگی است.

هام که به خاطر نظرات صریحش در خصوص سیاست‌های انرژی آمریکا و دیگر مسائل معروف است، زمانی عربستان را در مواجهه با تولید نفت روزافزون آمریکا یک ببر بی‌دندان خوانده بود.

اوپک و عربستان نهایتا ثابت کردند که هام در اشتباه است، چرا که از نفوذ خود برای پایین نگه داشتن قیمت‌ها برای مدت ۱۸ ماه استفاده کرده و فشار شدیدی را روی تولید‌کنندگان نفت آمریکایی وارد کردند.

انتظار می‌رود شرکت کانتیننتال ماه آینده یک ضرر سه ماهه را تجربه کند.

حمایت هارولد هام از ترامپ در پی دیدار باراک اوباما با ملک سلمان پادشاه عربستان در هفته جاری صورت می‌گیرد.

وی با حمایت از ترامپ راه خود را از میت رامنی فرماندار سابق ماساچوست که در سال ۲۰۱۲ نامزد جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری بود و شدیدا با کاندیداتوری ترامپ مخالفت کرده، جدا کرده است.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید