Performancing Metrics

برابر رئال حق اشتباه نداریم | اتاق خبر
کد خبر: 336911
تاریخ انتشار: 7 اردیبهشت 1395 - 06:56
پیگرینی:
سرمربی منچسترسیتی می‌گوید تیمش برابر رئال مادرید حق کوچکترین اشتباه را نخواهد داشت تا بتوانند به نتیجه خوبی برسند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، در آستانه دیدار دو تیم منچسترسیتی و رئال مادرید در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، سرمربی منچسترسیتی در نشست خبری گفت: بازی حساسی برابر رئال مادرید خواهیم داشت. حریف در شرایط بسیار خوبی قرار دارد و ما به این موضوع واقفیم. بازی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان افتخار بزرگی است ولی تمام بازیکنانم می‌دانند که شرایط برای آنها در ادامه در صورت صعود به دیدار نهایی چقدر بهتر خواهد شد. ما رویای حضور در دیدار فینال را داریم و از این جاه طلبی ترسی نداریم و می خواهیم تاریخ سیتی را با رسیدن به فینال جاودانه کنیم.

پیگرینی ادامه داد: برابر رئال مادرید به هیچ وجه حق اشتباه نداریم. می دانیم که کوچکترین اشتباه برابر رئال مادرید تنبیهی سخت خواهد داشت. در روزهای گذشته به خوبی برای این دیدار تمرین کرده‌ایم ولی متاسفانه کمپانی و توره دو بازیکنی خواهند بود که در این دیدار نمی‌توانند تیم را همراهی کنند. برای آنها متاسفم ولی بازیکنان جانشین خوبی برای آنها داریم و می توانیم نبودشان را جبران کنیم.

پپ گواردیولا، سرمربی فعلی بایرن مونیخ، تابستان آینده جانشین مانوئل پیگیرینی،خواهد شد. موضوع بعدی در نشست خبری پیگرینی درباره این موضوع بود که البته در روزهای قبل نیز از سرمربی سیتی پرسیده شده بود. این بار نیز پیگرینی گفت: هیچ احساسی ندارم که گواردیولا به من خیانت کرده است. از ابتدا هم می‌دانستم که قراردادی 3 ساله با باشگاه دارم و از طرفی سیتی قصد دارد گواردیولا را به تیم بیاورد. من ار روز اول در جریان مذاکره با گواردیولا بودم و باشگاه نظر من را درباره او خواست و من او را برای مربیگری در سیتی تایید کردم و هیچ مشکلی با این قضیه نداشتم چرا که کار من با سیتی در این تابستان به پایان می رسد.

منچسترسیتی سه شنبه شب در یکی از حساس‌ترین بازی‌های تاریخ این باشگاه، در اتحاد به مصاف رئال مادرید خواهد رفت.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید