برجام در راستاي تحقق سند چشم انداز 20 ساله نظام بود | اتاق خبر
کد خبر: 337071
تاریخ انتشار: 7 اردیبهشت 1395 - 16:28
مهر عليزاده :
معاون اسبق رييس جمهوري و رييس تربيت بدني در دولت اصلاحات گفت : برجام دقيقا در راستاي اجرايي شدن سند چشم انداز 20 ساله توسعه كشور مي باشد.

اتاق خبر - محسن مهرعليزاده دوشنبه شب در جمع تعدادي از شهروندان پارس آباد مغان افزود: قانون اساسي و سند چشم انداز تعامل با جهان و افزايش همكاري ها با كشورهاي اسلامي را مورد تاكيد قرار داده و برجام دقيقا در اين راستا مي باشد.

وي بيان كرد: آنهايي كه بي جهت با برجام مخالفت مي كنند آيا از اصول قانون اساسي و سند چشم انداز توسعه كشور بي اطلاعند.
مهرعليزاده ادامه داد: دولت با برجام موفق شده فشارهاي خارجي را از روي كشور و ملت بردارد و تعجب مي كنم چرا برخي نمي خواهند اين موفقيت ها را ببينند.
وي اضافه كرد: دولت تدبير و اميد در اين مدت، شبانه روز و صادقانه براي آسايش مردم كار كرده است بويژه دستگاه ديپلماسي دولت به رهبري رئيس جمهوري و آقاي ظريف كار بزرگي انجام داده اند.
وي افزود: اين مردم در انتخابات رياست جمهوري دولت پاك دست را برگزيدند و اين دولت نيز براي اين مردم كار مي كند.
مهرعليزاده اظهاركرد: مردم ايران، مردم آذربايجان واهالي مغان اهل و طرفدار خرد و خردورزي و عقلانيت هستند و آنهايي كه سعي مي كنند مردم را به خرافه گري و تزوير ترغيب كرده و نهال ترس را در بين آنها بكارند هرگز موفق نخواهند شد.
وي با اشاره به انتخابات هفتم اسفند گفت: مردم در دور اول انتخابات مجلس انتخابي هوشمندانه كردند بويژه در تهران و در بيشتر شهرستان ها نيز آنها انتخابي خوب داشتند.
در دور دوم انتخابات در حوزه انتخابيه اردبيل ، نير ، نمين و سرعين 'محمد فيضي و حجت الاسلام سيد كاظم موسوي' و در حوزه انتخابيه پارس آباد و بيله سوار مغان نيز 'شكور پور حسين و ايرج بيگدلو' براي كسب دو كرسي نمايندگي باقي مانده استان در مجلس دهم با هم رقابت مي كنند.
در جريان انتخابات دور اول مجلس دهم در شهرستان گرمي مغان 'ميرحمايت ميرزاده' مورد حمايت ائتلاف اصلاح طلبان ، در حوزه انتخابيه مشگين شهر 'ولي ملكي' مورد حمايت حزب كارگزاران ، در حوزه انتخابيه خلخال و كوثر 'بشير خالقي' مورد حمايت ائتلاف اصولگرايان (در بيانيه اي خود را مستقل معرفي كرد) و در حوزه انتخابيه اردبيل ، نير ، نمين و سرعين 'صديف بدري' مورد حمايت ائتلاف اصولگرايان و 'رضا كريمي' مورد حمايت ائتلاف اصلاح طلبان به عنوان نماينده انتخاب شدند. استان اردبيل در پنج حوزه انتخابيه هفت نماينده در مجلس شوراي اسلامي دارد.

ایرنا

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید