نماینده مجلس باید وكیل ملت و حامی دولت تلاشگر باشد | اتاق خبر
کد خبر: 337076
تاریخ انتشار: 7 اردیبهشت 1395 - 16:51
باهنر:
نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینكه نماینده مجلس باید بصیر، مطلع ، فهیم و وكیل ملت باشد گفت: اگر دولتی برای آسایش و آرامش مردم تلاش می كند، وظیفه مجلس حمایت از آن دولت است.

اتاق خبر - محمدرضا باهنر شامگاه دوشنبه در گردهمایی اصولگرایان حوزه انتخابیه دماوند و فیروزكوه در مسجد علی ابن ابیطالب (ع) شهر رودهن كه به حمایت یكی از كاندیدای مرحله دوم مجلس شورای اسلامی برگزار شد افزود: امروز هر نماینده ای كه وارد مجلس می شود مطالبات مردم را در سرلوحه كار خویش قرار می دهد ولی در كنار تمامی مطالبات و خواسته ها، تامین امنیت و آرامش كشور مقوله مهمی است كه باید در دستور كار قرار گیرد.
وی با ذكر این نكته كه نماینده باید از رفع مطالبات كوتاه مدت دوری كند خاطرنشان كرد: نماینده مجلس باید به دنبال تحقق اهداف بلند مدت بوده و در پیشبرد توسعه كشور تاثیرگذار باشد نه اینكه زمینه تنش‌ را فراهم آورد.
باهنر به حماسه تاریخی هفتم اسفند ماه و حضور پرشور ملت ایران در پای صندوق های رای اشاره كرد و گفت: با برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در هفتم اسفند ماه، 69 نفر از كاندیدای مجلس به مرحله دوم راه یافتند كه در این برهه كنونی، حضور ملت ایران در دهم اردیبهشت ماه و خلق حماسه ایی دیگر ضروری است.
نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینكه شاخص، رأی مردم است و تاثیر فراوانی بر اهداف كمی و كیفی نظام مقدس جمهوری اسلامی دارد، افزود: ایران اسلامی از پیروزی انقلاب تاكنون همواره شاهد توطئه ها و دسیسه های دشمن بوده ولی با تمامی اهداف شوم غرب، شاهد امنیت و آرامش در كشور هستیم و این جایگاه به بركت جانفشانی جوانان كشور و اهداف والای نظام بوده است.
وی با اشاره به نامگذاری سال 95 از سوی رهبر معظم انقلاب افزود: امسال از سوی رهبری به عنوان سال 'اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل' نامگذاری شده كه لازم است مسئولان توجه بیشتری به این مهم داشته باشند.
باهنر نقش امنیت را در تحقق اهداف كلان كشور موثر خواند و گفت: یكی از موضوعات مهمی كه باید در كشور مورد توجه قرار گیرد، تحقق اهداف و آرمان های اقتصاد مقاومتی به صورت علمی و عملی است؛ زیرا برای داشتن كشوری توسعه یافته نیازمند اقتصاد مقاوم هستیم و این مهم تصمیمات جدی را می طلبد.
وی با بیان اینكه امسال زمان عمل است و باید از شعار دوری كرد افزود: ملت ایران خواستار تحقق عملی اقتصاد مقاومتی هستند كه باید در این زمینه عمل و اقدام بایسته انجام شود.
باهنر به تلاش های دولت یازدهم برای رفع تحریم ها و تحقق برجام اشاره كرد و افزود: زحمات دولت در این زمینه قابل ستایش است زیرا برجام بسیاری از مشكلات كنونی كشور را حل كرده ولی برخی موارد همچنان ادامه دارد كه باید پیگیری شود.

ایرنا

94110

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید