Performancing Metrics

شو خی منجرب آتش زدن همسایه شد | اتاق خبر
کد خبر: 337169
تاریخ انتشار: 7 اردیبهشت 1395 - 22:04
شوخی ساده‌ای که با ریختن آب در داخل کفش‌ آغاز شده بود به درگیری و در نهایت انتقام آتشین با بنزین منجر شد.

به گزارش اتاق خبر:پرسنل بیمارستان با مشاهده صحنه، ابتدا اقدام به مهار این شخص بنام امان الله ( 45 ساله ) و در ادامه خاموش نمودن آتش کرده و فرد مصدوم جهت انجام اقدامات درمانی به اتاق عمل منتقل می شود.

همزمان با انتقال امان الله به داخل اتاق عمل، موضوع از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 به کلانتری 113 بازار اعلام شد.

با حضور مأموران کلانتری در بیمارستان، پرسنل بیمارستان عنوان داشتند که فرد مصدوم ( امان الله ) در زمانی که آنها مشغول خاموش کردن آتش لباس هایش بودند، دائما نام یکی از همسایگانش بنام «پیمان» را به عنوان عامل آتش سوزی معرفی کرده است.

مأموران کلانتری با شناسایی محل سکونت پیمان ( 23 ساله ) و امان الله در خانه ای قدیمی در منطقه پانزده خرداد به این محل رفته و در تحقیقات اولیه اطلاع پیدا می کنند که پیمان با تهیه مواد آتش زا در زمان خروج امان الله از داخل اتاق محل سکونتش واقع در زیرزمین اقدام به پاشیدن بنزین و به آتش کشیدن وی نموده است.

در مورخه 21 بهمن 94 به کلانتری 113 بازار اعلام شد که مصدوم آتش سوزی ( امان الله ) با وجود انجام اقدامات درمانی و به علت شدت سوختگی فوت نموده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد و به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

کارآگاهان اداره دهم با حضور در محل جنایت به تحقیق از اهالی پرداختند.

شاهدان صحنه به آتش کشیده شدن مقتول در اظهارات خود به کارآگاهان گفتند: همه چیز از یک شوخی شروع شد؛ متوفی اقدام به ریختن آب در داخل کفش های پیمان کرده بود و همین موضوع انگیزه درگیری اولیه پیمان با او شد اما قدرت جسمانی امان الله بیشتر از پیمان بود.

س از پایان درگیری، پیمان از خانه خارج شد و امان الله نیز به خانه اش در اتاقی در زیرزمین رفت.

پس از گذشت دقایقی، پیمان با یک شیشه نوشابه خانواده پر از بنزین وارد حیاط شده و به طرف اتاق متوفی رفت.

در همین زمان امان الله از اتاق بیرون آمد و در حالیکه روی پله ها قرار داشت، پیمان بنزین را روی او پاشید و او را به آتش کشید.

در ادامه تحقیقات مشخص شد در حالی که اهالی ساختمان قصد کمک کردن به متوفی را داشته اما وی از شدت ترس و در حالیکه لباس هایش همچنان شعله ور بوده به سمت بیمارستان حرکت کرده است که همین موضوع باعث شعله ور شدن آتش و در نتیجه افزایش میزان سوختگی ها شده است.

در ادامه رسیدگی به پرونده و با توجه به متواری شدن متهم از محل جنایت و بلامکان بودن وی، شناسایی مخفیگاه جدید متهم جهت دستگیری وی در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.

منبع : ایرنا

نظرات
ADS
ADS
پربازدید