Performancing Metrics

دنبال یک هواپیمای اختصاصی برای اعزام پارالمپیکی‌ها هستیم | اتاق خبر
کد خبر: 337235
تاریخ انتشار: 8 اردیبهشت 1395 - 03:35
خسروی وفا:
رییس کمیته ملی پارالمپیک درخصوص اعزام کاروان به ریو و اینکه آیا تیم‌ها گروه‌بندی خواهند شد، یا خیر گفت: تمام تلاش ما بر این است که در جهت آمادگی بهتر کاروان و برای اینکه از نظر روانی دچار مشکل خاصی نشوند، کاروان را به صورت چارتر در یک گروه راهی برزیل کنیم

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، محمود خسروی وفا در رابطه با بازدید امروز وزیر از اردوهای تیم ملی والیبال نشسته و تیراندازی اظهار کرد:‌ این بازدید باعث افزایش روحیه ورزشکاران و آمادگی بهتر آن‌ها برای حضور در پارالمپیک ریو می‌شود. گزارشی از عملکرد کار ورزشکاران به وزیر ورزش ارائه دادم تا بهتر در جریان امور کار پارالمپیکی‌ها قرار بگیرد.

وی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در زمینه کمبود فشنگ خفیف بویژه در کالیبر 22 اظهار کرد: مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد زیرا ما تا زمان اعزام فشنگ لازم را برای تمرین‌های تیراندازان داریم. البته طی قولی که وزیر ورزش داد، قرار است برای بحث مشکل تیراندازان با وزارت دفاع، صحبتی در این زمینه داشته انجام شود که اگر محصولات داخلی خودمان درخصوص فشنگ خفیف مناسب بود، از همین فشنگ‌ها برای تمرین‌های تیراندازان استفاده کنیم. در غیر این صورت از خارج از کشور فشنگ لازم تهیه خواهد شد. تا به امروز مشکل تدارکات نداشته‌ایم و سعی کرده‌ایم با کمترین مشکلات تیم را به بهترین نحو ممکن آماده کنیم.

خسروی وفا درخصوص اینکه کاروان پارالمپیک در چند گروه اعزام خواهد شد، گفت: فعلا برنامه‌ریزی اعزام متمرکز و به صورت چارتر است و به دنبال آن هستیم تا یک هواپیمای اختصاصی را برای این منظور در نظر بگیریم تا تمام کاروان در یک گروه راهی ریو شود.

وی در رابطه با حمایت وزیر ورزش از ورزشکاران پارالمپیکی خاطرنشان کرد: وزارت ورزش و جوانان همیشه به فدراسیون جانبازان و معلولان و بویژه به ورزشکاران پارالمپیک لطف داشتند و در تمام شرایط از ما حمایت لازم را به عمل آوردند. به هر صورت بازدیدهای وی از اردوهای پارالمپیکی باعث افزایش انگیزه آن‌ها خواهد شد تا بتوانند در شرایط بسیار خوبی در پارالمپیک شرکت کنند. ضمن اینکه ما سعی کردیم تا به امروز شرایط بسیار خوبی را چه از لحاظ اردوها، امکانات و حتی پرداخت حقوق به موقع به ورزشکاران فراهم کنیم تا کنون هیچ کوتاهی در این زمینه صورت نگرفته است، بنابراین وزیر تا امروز هر کمکی که لازم بوده به ورزشکاران پارالمپیکی انجام داده و ما تا امروز مشکل مالی خاصی برای آماده‌سازی ورزشکاران خود برای پارالمپیک ریو نداشته‌ایم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید