Performancing Metrics

تا زمانی که بخواهند بازی می‌کنم، حتی تا 45 سالگی | اتاق خبر
کد خبر: 337290
تاریخ انتشار: 8 اردیبهشت 1395 - 07:39
عنایتی:
کاپیتان سیاه‌جامگان می‌گوید خداحافظی در فو‌تبا‌ل ایران معنی ندارد و تا زمانی که پیشنهاد بازی کردن داشته باشد، خداحافظی نخواهد کرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، رضا عنایتی درباره این که در ابتدای فصل گفته بود لیگ برتر پانزدهم آخرین فصل بازیگری‌اش خواهد بود، اظها‌ر کرد: در فو‌تبا‌ل ایران واژه خداحافظی معنی ندارد. یک روز به خانه می روید و تصمیم می‌گیرید بازی نکنید؛ کسی هم ناراحت نمی‌شود و فقط برایتان دست تکان می‌دهند.

او با بیان این که تا هر زمان من را بخواهند بازی خواهم کرد، گفت: موقعی که پیشنهاد نداشته باشم فو‌تبا‌ل بازی نمی‌کنم. مردم هم می‌فهمند خداحافظی کرده‌ام، حتی اگر در 45 سالگی هم پیشنهاد داشته باشم فو‌تبا‌ل بازی می‌کنم. همان طور که گفتم در ایران فقط برای خداحافظی‌تان دست تکان می‌دهند، برای بزرگتر از من هم دست تکان دادند.

مهاجم کهنه کار سیاه‌جامگان درباره بهبود مصدومیتش یادآور شد: تقریبا به مرز آمادگی رسیده‌ام و در بازی با تراکتورسازی هم حدود 30 تا 35 دقیقه بازی کردم. امیدوارم در سه بازی آینده مشکلی پیش نیاید و به تیمم کمک کنم.

عنایتی با اشاره به کسب سه امتیاز مهم از تراکتورسازی افزود: با تیمی بازی کردیم که در بهترین شرایط خود قرار دارد و قبل از بازی با ما توانسته بود نماینده عربستان سعودی را شکست دهد. اگر به تراکتورسازی می‌باختیم تا 90 درصد همه چیز تمام شده بود. بازیکنان‌مان انگیزه زیادی برای برد داشتند و برای پیروزی هم مصمم بودند.

او تاکید کرد: حتی با وجود عقب افتادن از حریف توانستیم در دقایق پایانی دو گل بزنیم و به پیروزی برسیم. البته برد ما چیزی از ارزش‌های تراکتورسازی کم نکرد.

کاپیتان سیاه‌جامگان درباره دیدار هفته‌ 28 با صبای قم گفت: ما سه بازی سخت تا پایان لیگ برتر داریم که حکم فینال را برای ما دارد. پیروزی مقابل تراکتورسازی انگیزه ما را افزایش داد، اما این برد چیزی را در وضعیت ما بهبود نبخشید. این شرایط را از اول داشتیم و باید با تمرکز بالا سه بازی را پشت سر بگذاریم.

عنایتی همچنین درباره دیدار هفته‌ پایانی مقابل ملوان در مشهد گفت: تا آن بازی دو دیدار باقی ماند و خیلی زود است که درباره ملوان صبحت کنیم. تلاش می‌کنیم سرنوشت ماندن‌مان در لیگ را مشخص کنیم.

انتها‌ی‌ پیا‌م/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید