رونمایی از نسخه‌ طویل مرسدس بنز کلاس E در نمایشگاه پکن | اتاق خبر
کد خبر: 337303
تاریخ انتشار: 8 اردیبهشت 1395 - 08:34
مرسدس بنز در نمایشگاه خودرو پکن ۲۰۱۶ با افزایش فاصله ی بین دو محور کلاس E، نمونه ی طویل تر خودرو آن را با نام E-Class L معرفی کرد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از  اخبار خودرو ،مرسدس بنز در نمایشگاه خودرو پکن ۲۰۱۶ با افزایش فاصله ی بین دو محور کلاس E، نمونه ی طویل تر خودرو آن را با نام E-Class L معرفی کرد. این خودرو به طور خاص و انحصاری برای بازار چین طراحی و تولید شده است.

۶۷۴۱۹۸٫jpg

فاصله میان دو محور این خودرو ۱۴۰ میلی متر نسبت به نسخه استاندارد کلاس E افزایش فاصله را تجربه کرده است که موجب افزایش راحتی سرنشینان عقب خودرو می شود.

مرسدس بنز E Class Long الهاماتی از کلاس S میباخ دریافت کرده است که می توان به نورپردازی محیطی با امکان انتخاب از ۶۴ حالت متفاوت، وجود صفحه لمسی در قسمت میانی کنسول عقب که برای کار با سیستم سرگرمی و تنظیم ارتفاع و مکان صندلی ها کاربرد دارد. سیستم صوتی سه بعدی برمستر (Burmester)، شارژ بی سیم، کنسول میانی کشیده مجهز به محل نگهداری لیوان و پنل کنترلی بخش های مختلف خودرو اعم از سیستم صوتی و تهویه مطبوع، بخشی از امکانات این خودرو هستند.

تولید خودروی کلاس E طویل به طور کامل توسط مرکز مرسدس بنز در پکن انجام می شود. این شرکت بر اساس سرمایه گذاری مشترک شرکت دایملر و خودروساز چینی به نام BAIC بنا شده است.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید