اصلاح طلبان برای حضور در مرحله دوم انتخابات عزم راسخ دارند | اتاق خبر
کد خبر: 337382
تاریخ انتشار: 8 اردیبهشت 1395 - 12:57
شكوری راد:
دبیركل حزب اتحاد ملت ایران اسلامی گفت: اصلاح طلبان همواره برای حضور جدی در صحنه انتخابات تلاش كرده اند و در مرحله دوم نیز عزم راسخ برای مشاركت دارند.

اتاق خبر - علی شكوری راد شامگاه سه شنبه در جمع شماری از اصلاح طلبان زنجان با بیان اهمیت دور دوم انتخابات برای هر دو طیف اصلاح طلب و اصولگرا افزود: مرحله دوم تعیین كننده تفكر غالب سیاسی مجلس شورای اسلامی است، به همین دلیل باید مردم با حضور پرشور خود در پای صندوق های رای، نتیجه انتخابات را رقم بزنند.

وی با اشاره به اهمیت دو چندان انتخابات در استان زنجان گفت: چون اكثریت نماینده های این استان مشخص نشده است و در این مرحله دوم تعیین خواهد شد، برای همین مردم باید همت ویژه تری برای مشاركت در انتخابات داشته باشند.
شكوری راد به وضعیت 40 سال پیش برخی كشورهای هم تراز یا كوچك در منطقه با ایران اشاره كرد و افزود: مطالعه سیر تحولات این كشورها نشان می دهد كشورهایی چون تركیه و عراق دو سرنوشت متفاوت داشتند.
وی گفت: تركیه از فرصت جنگ ایران و عراق استفاده كرده و با توسعه زیرساخت هایش به یك كشور موفق در زمینه های اقتصادی مبدل شد، ولی عراق هشت سال با ایران جنگ كرد و بعد از آن هم مسائل حاشیه ای دیگر تا تصرف آن توسط آمریكا باعث شد پیشرفت را در زمینه های مختلف تجربه نكند.
دبیركل حزب اتحاد ملت ایران اسلامی افزود: كشور ما برای توسعه از ظرفیت های بالایی برخوردار است و نیازمند سرمایه های اقتصادی، انسانی، اجتماعی و سرمایه نمادین یا همان وجود دانشمندان و افراد موفق در حوزه های مختلف برای الگو شدن برای پیشرفت سایرین است.
وی به نقش سرمایه های مختلف كشور در توسعه اشاره و اظهار كرد: سرمایه نمادین و افراد شاخص در كشور به عنوان مصلحان جامعه نقش آفرینی می كنند و این سرمایه ها باید توسط مردم پاس داشته شوند.
شكوری راد با تشریح اهمیت نقش مجلس شورای اسلامی در كشور ابراز كرد: اگر نمایندگان وظایف خود را به خوبی انجام دهند روند توسعه ایران با سرعت بیشتری انجام می شود.

ایرنا

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید