تصادف خودروی سواری در بزرگراه امام علی | اتاق خبر
کد خبر: 337424
تاریخ انتشار: 8 اردیبهشت 1395 - 15:57
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از برخورد یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ با گاردریل در بزرگراه امام علی (ع) خبر داد و گفت: در این حادثه پای راننده جوان قطع شد.

به گزارش اتاق خبر، سید جلال ملکی درباره جزئیات این حادثه وحشتناک گفت: ساعت پیک بامداد امروز وقوع تصادف در مسیر شمال به جنوب بزرگراه امام علی (ع) نرسیده به خروجی گلبرگ به سامانه ۱۲۵ اعلام شد و بلافاصله مأموران دو ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی گفت: با حضور مأموران در محل حادثه مشخص شد یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ با دو سرنشین مرد به هنگام حرکت و به دلیل نامشخصی از مسیر اصلی منحرف شده و با گاردریل‌های کناری بزرگراه به شدت برخورد کرده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اعلام اینکه در پی وقوع این حادثه، دو سرنشین جوان پژو داخل خودرو گرفتار شدند، افزود: آتش‌نشانان با استفاده از تجهیزات لازم، این دو مصدوم را از داخل خودرو خارج کردند که مشخص شد راننده خودرو از ناحیه پا دچار قطع عضو شده و دیگر سرنشین خودرو نیز به شدت مصدوم شده است.

ملکی با اعلام اینکه هر دو مصدوم توسط نیروهای اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند، گفت: علت وقوع این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راهور در دست بررسی است.

منبع: مهر

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید