انگلیس بدون اتحادیه اروپا تا سال ۲۰۲۰ ضربه می خورد | اتاق خبر
کد خبر: 337710
تاریخ انتشار: 9 اردیبهشت 1395 - 08:39
واشنگتن پست:
یک روزنامه آمریکایی نوشت کارشناسان اقتصادی می گویند به طور حتم خروج انگلیس از اتحادیه اروپا، برای شهروندانش این کشور گران تمام خواهد شد.

اتاق خبر- یک روزنامه آمریکایی نوشت کارشناسان اقتصادی می گویند به طور حتم خروج انگلیس از اتحادیه اروپا، برای شهروندانش این کشور گران تمام خواهد شد.

روزنامه واشنگتن پست به نقل از تحلیل گران اقتصادی در گزارشی از شکست اقتصاد انگلیس بعد از جدایی از اتحادیه اروپا خبر می دهد.

این روزنامه در گزارشی به نقل از کارشناسان اقتصادی آورده است کمتر از دو ماه به برگزاری همه پرسی در انگلیس برای جدایی یا ماندن در جمع کشورهای اتحادیه اروپا مانده است و در این میان به نظر نمی رسد خبرهای خوبی برای انگلیس در راه باشد.

به نوشته این روزنامه آمریکایی کارشناسان اقتصادی می گویند به طور حتم خروج انگلیس از اتحادیه اروپا، برای شهروندانش این کشور گران تمام خاهد شد.

بر اساس جدیدترین تحلیل سازمان همکاری اقتصادی و توسعه اروپا (OECD) خروج انگلیس از اتحادیه اروپا می تواند به اقتصاد این کشور ضربه بزند.

به گفته این سازمان تا سال ۲۰۲۰ اقتصاد انگلیس بدون اتحادیه اروپا به عنوان متحد نمی تواند کمتر از ۳درصد رشد داشته باشد.

باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا هفته پیش در سفر به لندن، مقامات این کشور را برای ماندن در جمع کشورهای اتحادیه اروپا تشویق کرد.

وی هشدار داد در صورت جدایی از اتحادیه اروپا اقتصاد انگلیس در رده های پایین تجارت بین المللی قرار خواهد گرفت.

منبع: مهر 

94106 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید