30 هزار نفر در آزادی و ترافیک در اطراف ورزشگاه | اتاق خبر
کد خبر: 337790
تاریخ انتشار: 9 اردیبهشت 1395 - 18:04
حاشیه‌های بازی پرسپولیس - نفت تهران
خیابان‌های اطراف ورزشگاه آزادی پیش از آغاز بازی پرسپولیس و نفت تهران با ترافیک شدید همراه شده است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، دیدار تیم‌های پرسپولیس و نفت تهران از هفته بیست و هشتم لیگ‌برتر ساعت 18 در ورزشگاه آزادی آغاز می‌شود.

حدود یک ساعت مانده به آغاز بازی خیابان‌های اطراف مجموعه ورزشی آزادی با ترافیک شدید همراه شده و این ترافیک تا اتوبان تهران – کرج هم کشیده شده است.

تعداد هواداران حاضر در ورزشگاه نیز به 30 هزار نفر رسیده و رفته رفته بر تعداد آن‌ها افزوده می‌شود.

برخی از خیابان‌های منتهی به درهای ورزشگاه از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی بسته شده تا از ترافیک بیشتر در این راه‌ها جلوگیری شود.

حدود ساعت 16 اتوبوس حامل بازیکنان دو تیم وارد ورزشگاه شد و 15 دقیقه بعد داوران و مربیان دو تیم نیز خودشان را به ورزشگاه رساندند.

ساعت 16:20 بازیکنان نفت وارد زمین شدند.

با ورود بازیکنان نفت به ورزشگاه دروازه‌بان این تیم علیرضا بیرانوند مورد تشویق پرسپولیسی‌ها قرار گرفت و همچنین پرسپولیسی‌ها شعارهایی را هم علیه دیگر بزرگ پایتخت، استقلال سر دادند.

با توجه به حساسیت بازی، ورزشگاه رفته رفته در حال پر شدن است و همچنین افراد متفرقه در جایگاه خبرنگاران نیز حضور دارند.

مهدی میردامادی مداحل اهل بیت (ع) به همراه فرزندش از جایگاه خبرنگاران نظاره‌گر این بازی است.

محمد پنجعلی پیشکسوت پرسپولیس در جایگاه ویژه این بازی را نظاره می‌کند. محسن مسلمان و محمد انصاری دو بازیکن پرسپولیس قبل از آغاز تمرین به سمت بازیکنان و کادر فنی نفت رفتند و خوش و بشی با آن‌ها انجام دادند.

هواداران حاضر در ورزشگاه پرچم ایران، پرسپولیس و بنر هادی نوروزی را به اهتزاز درآوردند. همچنین یکی از هواداران حاضر در ورزشگاه پرچم کشور کرواسی را به همراه دارد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید