پای دولتی ها به تخلفات انتخاباتی باز نشد | اتاق خبر
کد خبر: 337888
تاریخ انتشار: 10 اردیبهشت 1395 - 18:43
استاندار مازندران گفت: شکایتی در زمینه ورود دولتی ها در دوره تبلیغات انتخاباتی به نفع یا علیه نامزد خاص در دوره دوم نداشته ایم و پرونده ای در این زمینه گشوده نشده است.

به گزارش اتاق خبر، ربیع فلاح جلودار پیش از ظهر جمعه در نشست با خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات مازندران با تاکید بر مشارکت پرشور مردم حوزه های انتخابیه در پای صندوق های رای افزود: مشارکت در مرحله دوم انتخابات بسیار حساس تر از مرحله اول خواهد بود.

وی با توجه به اینکه زمان برگزاری انتخابات محدود خواهد بود اظهار داشت: تلاش می شود تا از همه افرادی که در پای صندوق های رای حضور می یابند، رای گیری انجام می شود.

وی با اشاره به اینکه قانون محدودیت هایی را در زمینه تبلیغات مشخص کرده است گفت: در قانون صراحتا به این موضوع اشاره شده است و خوشبختانه شکایتی در این زمینه اعلام نشده است.

استاندار مازندران رونق اقتصادی و رفع بیکاری را مهمترین دغدغه خود بیان کرد و گفت: بیشترین جلسات را در زمینه رفع موانع تولید در استان برگزار کرده ایم و مشکلات فراروی بخش تولید را بررسی کردیم.

وی از جذب سرمایه گذاری با سرمایه حدود ۶۶۰ میلیارد تومان در بندر امیرآباد خبر داد و گفت: در زمینه جذب سرمایه گذار و گردشگری تلاش های خوبی شده است، همچنین اعتباری حدود ۱۵۰ میلیارد تومان از سوی بنیاد برکت برای سرمایه گذاری در استان درنظر گرفته شده و سال قبل نیز ۷۰۰ میلیارد تومان در استان صرف تولید شده است.

استاندار مازندران، شاخص پیشرفت را در استان نسبت به دیگر استان ها مثبت اعلام کرد واشتغال بویژه اشتغال فارغ التحصیلان را از مهمترین دغدغه ها برشمرد و گفت: کمیته راهبردی برای استفاده از ایده و اشتغال فارغ التحصیلان در استان شکل گرفته است.

وی با اشاره به اینکه اشتغال استان فصلی است گفت: سال قبل میزان اشتغال زایی در استان حدود شش دهم درصد افزایش یافته است و باید سعی کنیم در سال ۹۵ همه اقدامات را بر اساس سیاست های اقتصاد مقاومتی در استان مهیا کنیم.

استاندار مازندران از صدور مجوز پایانه صادرات ماهیان خاویاری در جویبار خبر داد و گفت: همچنین مازندران ظرفیت احداث گلخانه را دارد و یک سایت هزار هکتاری در این بخش درنظر گرفته است.

فلاح جلودار در زمینه تغییر استاندار و اینکه همواره این موضوع مطرح می شود، اظهار داشت: تا پایان سال جاری چنین برنامه ای وجود ندارد، همچنین فعلا برنامه خاصی برای تغییر فرمانداران نداریم و بیشترین بحث در سال جاری مسائل اقتصاد خواهد بود و روی پایداری نیروها تلاش می کنیم.

منبع: مهر

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید