Performancing Metrics

برای کارگری که شرافت را در فوتبال معنا کرد | اتاق خبر
کد خبر: 338292
تاریخ انتشار: 12 اردیبهشت 1395 - 02:06
گلر ملی‌پوش نفت که بارها اعلام کرده بود قبل از فوتبال کارگری می‌کرد، خوب می‌فهمد باید نانش حلال باشد. او با تمام قوا مقابل تیم مورد علاقه‌اش بازی کرد.
به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، علیرضا بیرانوند که دیگر فاصله چندانی با رسیدن به اردوی پرسپولیس و پوشیدن پیراهن شماره یک سرخپوشان ندارد، در جدال حساس هفته بیست و هشتم لیگ برتر همان طور که پیش بینی می شد دقایق بسیار دشواری را تجربه کرد تا در یکی از جنجالی‌ترین مصاف های تاریخ فوتبالش سربلند زمین را ترک کند.

گلر لرستانی نفتی‌ها قبل از بازی با توجه به ابراز علاقه اش به پرسپولیس با هجمه انتقادی فراوانی روبه‌رو بود به همین خاطر همه روی عملکرد او زوم کرده بودند تا ببینند در مصاف سرنوشت ساز تیمش با پرسپولیس چه عملکردی خواهد داشت. همین فشارها حسابی بیرانوند را نگران کرده بود تا جایی که دقایقی قبل از آغاز بازی و در رختکن نفت مربیان و هم تیمی های او درصدد کم کردن این فشارها و استرس ها بودند.

با این وضعیت بیرانوند وارد میدان شد و در طول 90 دقیقه بازی بدون حتی یک اشتباه قفل دروازه اش را بسته نگه داشت تا از وضعیت قرمزی که در آن قرار گرفته بود جان سالم به در برده و بدون هچ حرف و حدیثی راه پیوستن به پرسپولیس در پایان فصل را طی کند. نکته ای که علی منصوریان هم در کنفرانس مطبوعاتی اش به آن اذعان داشت و گفت حالا هر تیمی که بیرانوند می خواهد برود، حلالش باشد!

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید