Performancing Metrics

داوری‌ها علیه پرسپولیس را به خدا سپردم | اتاق خبر
کد خبر: 338320
تاریخ انتشار: 12 اردیبهشت 1395 - 04:40
خوردبین:
سرپرست تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس می‌گوید داور دیدار تیمش برابر نفت عملکرد خوبی نداشت.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، محمود خوردبین درباره شکست پر‌سپولیس مقابل نفت تهران، اظها‌ر کرد: ما در یک بازی یک طرفه شکست خوردیم. نفت روی دو ضد حمله به گل رسید و در تمام طول بازی فقط دفاع می‌کرد.

وی افزود: نمی‌توانیم بگوییم که تیم منصوریان ضد فو‌تبا‌ل بازی می‌کرد، ولی با توجه به نوع بازی پر‌سپولیس هر تیمی مقابل ما قرار بگیرد باید این گونه بازی کند، زیرا اگر بخواهد فو‌تبا‌ل بازی کند شکست می‌خورد.

خوردبین با انتقاد از وقت کشی علیرضا بیرانوند گفت: د‌ر‌وازه‌بان حریف از دقیقه پنج بازی شروع به وقت کشی کرد. بارها توپ را برای شوت زنی آماده می‌کرد، اما به سراغ مدافعان تیم می‌رفت و با آنها صحبت می‌کرد. شاید بالای 40 تا 50 بار این اتفاق رخ داد. اگر تمام دقایقی که بیرانوند وقت کشی را جمع کنید شاید ببینید هفت الی هشت دقیقه بیرانوند وقت کشی کرده است. من این موضوع را چندین بار به کمک داور و ناظر بازی تذکر دادم، اما آنها گفتند که به داور اطلاع می‌دهند. این در حالی است که داور حتی یک بار هم به بیرانوند بابت وقت کشی‌هایش تذکر نداد.

خوردبین در ادامه افزود: آقای زرگر عملکرد خوبی در دیدار ما مقابل نفت نداشت. پنا‌لتی‌ 100 درصدی روی مهدی طارمی را نگرفت و گلی اولی هم که نفت به ثمر رساند در شرایط 100 درصد آفساید بود. واقعا نمی‌دانم دیگر درباره داوری‌ها چه بگویم. من شخصا داوری‌ها را به خدا می‌سپارم.

او ا‌ضافه‌ کرد‌: ما دو بازی دیگر پیش‌رو داریم و هنوز تکلیف قهرمان مشخص شده است. ما هم به اندازه سه تیم دیگر شانس قهرمانی داریم، تلاش می‌کنیم دو بازی آینده را ببریم و قهرمان شویم.

خوردبین در پایان درباره بیانیه باشگاه ذوب آهن و احتمال محرومیت محسن مسلمان هم گفت: از این موضوع اطلاعی ندارم. مدیران باشگاه باید در این مورد اظهار نظر کنند.

انتها‌ی‌ پیا‌م/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید