Performancing Metrics

شیائومی ساعت هوشمند مخصوص کودکان را با قیمت ۴۶ دلار معرفی کرد | اتاق خبر
کد خبر: 338512
تاریخ انتشار: 12 اردیبهشت 1395 - 18:09
کمپانی شیائومی، ساعت هوشمند مخصوص کودکان خود را به بازار عرضه کرد. این ساعت هوشمند با قیمت مناسب ۵۰ دلار فروخته خواهد شد.

اتاق خبر - ساعت هوشمند مخصوص کودکان شیائومی که Mi Bunny نامیده می‌شود، وسیله‌ای انقلابی نیست. این ساعت امکاناتی مشابه دیگر وسایل پوشیدنی مخصوص کودکان مانند تماس صوتی و ارسال موقعیت مکانی کودک را دارد. مهم‌ترین نکته در رابطه با این ساعت، قیمت مناسب آن است.

قیمت ساعت کودکان شیائومی، ۲۹۹ یوان (۴۶ دلار) است که در مقایسه با بسیاری از وسایل پوشیدنی مخصوص کودکان موجود در بازار، ارزان‌تر است. به جز تماس‌های صوتی، این وسیله به والدین، خروج کاربر از محوطه‌ی تعیین‌شده را هشدار می‌دهد. همچنین این ساعت دکمه‌ی اضطراری دارد که در مواقعی که کودک نیاز به کمک دارد، به کار می‌آید. فشار‌دادن این دکمه توسط کودک، مکان کنونی کودک را در چند ثانیه به گوشی والدین ارسال می‌کند. کمپانی شیائومی اعلام نکرده که این ساعت در بازار‌های خارجی عرضه خواهد شد یا خیر. در ادامه چندین ویژگی این ساعت هوشمند را مشاهده می‌کنید:

در رابطه با تماس صوتی، این ساعت از آمپلی‌فایر صوتی AW8155AFCR، سیستم ضد قطعی صدا، های فای و برقراری تماس تنها با یک دکمه پشتیبانی می‌کند.

ساعت هوشمند شیائومی

با مشخص‌کردن محوطه‌ی امن می‌توان از طریق هشدار بر روی گوشی والدین، متوجه خروج کودک از این محوطه شد.  

ساعت هوشمند شیائومی

در شرایط اورژانسی کودک می‌تواند با فشار دادن دکمه‌ی کنار ساعت، مشخصات مکانی خود را در عرض ۷ ثانیه برای والدین ارسال کند.

ساعت هوشمند شیائومی

ساعت Mi Bunny به صورت خودکار مسیر حرکتی کودک را ضبط می‌کند و مسیر‌های رفت‌و‌آمد تا سه ماه را در خود نگه می‌دارد. بنابراین والدین از طریق برنامه‌ی مخصوص این ساعت می‌توانند همواره از مکان فرزند خود آگاه شوند.

ساعت هوشمند شیائومی

باتری ۳۰۰ میلی‌آمپر‌ساعتی این ساعت هوشمند تا ۶ روز در حالت استندبای کارایی دارد.

ساعت هوشمند شیائومی

چت اختصاصی خانوادگی بین کودک و والدین یکی دیگر از امکانات این ساعت هوشمند است.

ساعت هوشمند شیائومی

این ساعت از جی‌پی‌اس ، ماهواره‌ی Russian Glonass، وای فای و سنسور جاذبه برای مکان‌یابی استفاده می‌کند. می‌توان مکان خانه، مسیر مدرسه و مدرسه را به عنوان مکان‌های امن معرفی کرد تا در صورت خروج کودک از این مکان‌ها ، هشداری به والدین فرستاده شود.

ساعت هوشمند شیائومی

 نظر شما در رابطه با این ساعت هوشمند چیست؟ آیا این ساعت با برچسب قیمتی ۴۶ دلاری، امکانات مناسبی را ارائه می‌کند؟

زومیت

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید