عرضه پنج مدل جدید سانگ یانگ تا سال ۲۰۲۱ | اتاق خبر
کد خبر: 338670
تاریخ انتشار: 13 اردیبهشت 1395 - 00:40
سانگ یانگ با عرضه یک مدل جدید در هر سال و نیز تمرکز روی سوخت‌های جایگزین طی پنج سال آینده به رویکرد مدل گرایانه خود ادامه خواهد داد.

۴۹۵-۷-۱b

به گزارش اتاق خبر  به نقل از فرصت امروز ،سانگ یانگ با عرضه یک مدل جدید در هر سال و نیز تمرکز روی سوخت‌های جایگزین طی پنج سال آینده به رویکرد مدل گرایانه خود ادامه خواهد داد.

 

«آناند ماهیندرا»، رئیس گروه ماهیندرا که مالک سانگ یانگ است به اتو اکسپرس گفت که رشد اخیر نرخ فروش این شرکت موجب ترغیب این شرکت به عرضه مدل‌های بیشتر خواهد شد: «تغییرات زیادی در راه است و می‌توانید در چهار یا پنج سال آینده انتظار یک مدل جدید در هر سال را داشته باشید.»

ماهیندرا به تفصیل بیان کرد که بهبود نرخ فروش این برند در بریتانیا که در رأس آن SUV جدید شرکت با نام Tivoli قرار دارد به این معناست که تعهد این برند به این بازار نیز بیش از پیش خواهد بود. « Tivoli یک موفقیت بزرگ برای ما بود و در نتیجه بازار بریتانیا در مقایسه با سایر بازارها برای عرضه مدل‌های جدید در اولویت خواهد بود.»

Tivoli XLV مدلی جدید است که در ادامه سال روانه بازار خواهد شد و تقریباً می‌توان گفت نسخه کشیده‌تری از همان SUV فعلی موجود در بازار است. رؤسای این شرکت همچنین در حال بحث در خصوص امکان ساخت یک نسخه کروک از Tivoli هستند. چندی پیش در نمایشگاه ژنو مدل SIV-2 را دیدیم که تصوری از یک SUV هم‌سایز با قشقایی به ما ارائه کرد که از یک سیستم انتقال قدرت هیبرید ۴۸v بهره می‌برد. مدل‌های جدید بعدی شامل مدل‌هایی جایگزین برای SUV سایز بزرگ Rexton  و ون Turismo خواهند بود؛ اگرچه، نباید این انتظار را از شرکت داشته باشیم که اصالت خود در تولید خودروهای ۴*۴ را کنار بگذارد.

همچنین گفته می‌شود گروه ماهیندرا در صدد است یک موتور توربو سه سیلندری بنزینی طراحی کند تا شاید بتواند از آن در مدل‌های Tivoli سال آینده بهره گیرد. طبق گفته «پروین شاه»، رئیس بخش خودرو این گروه، توسعه و تولید مدل‌های کاملاً برقی در حال بررسی هستند اما این برند فعلاً در نظر دارد با تمرکز روی مدل جدیدe2o city car که هفته پیش عرضه شد، در جهت مطرح کردن نام ماهیندرا به‌عنوان یک خودروساز استفاده‌کننده از نیروی الکتریک در خودرو استفاده کند.

شرکت سانگ یانگ در سال ۲۰۱۱ توسط شرکت اصالتاً هندی ماهیندرا از ورشکستگی نجات یافت و آنها ۷۰ درصد سهام این برند کره‌ای را خریداری کردند. در سال ۲۰۱۵، ماهیندرا همچنین تأیید کرد که قراردادی به ارزش حدود ۱۳۲ میلیون پوند مبنی بر خرید شرکت طراحی ایتالیایی Pininfarina به امضا رسانده است.

آناند ماهیندرا در این باره اعلام کرد که استقلال شرکت Pininfarina حفظ خواهد شد اما اضافه شدن این شرکت به مجموعه ماهیندرا موجب ارتقای سطح حساسیت به طراحی در گروه خواهد شد که این شامل سایر برندهای گروه نیز می‌شود. حال برای دیدن اینکه آیا خرید Pininfarina تأثیری روی سانگ یانگ خواهد گذاشت یا خیر باید صبر کرد.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید