واکنش عباسی به احتمال واگذاری تراکتورسازی | اتاق خبر
کد خبر: 338691
تاریخ انتشار: 13 اردیبهشت 1395 - 02:17
مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی می‌گوید هنوز صحبت قطعی درباره واگذاری سهام باشگاهش صورت نگرفته و نامه‌ای از سپاه پاسداران در این‌باره به این باشگاه نرسیده است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، سعید عباسی، مدیر عامل تراکتورسازی در پاسخ به این سوال که آیا صحت دارد نیروهای مسلح از سال آینده تیم‌داری نمی‌کنند و به همین دلیل سهام تراکتورسازی فصل بعد واگذار خواهد شد، اظها‌ر کرد: سهامدار تراکتورسازی، نیروهای مسلح است. سال قبل هم این صحبت‌ها مطرح بود، ولی اتفاقی رخ نداد. این که چیز رسمی اتفاق افتاده باشد خیر. سپاه چیزی به ما اعلام نکرده است، ولی همان طور که گفتم زمزمه‌های این مساله از ابتدای فصل هم بود.

وی در پاسخ به سوالی درباره وضعیت تیمش پیش از مصاف با الهلال عربستان گفت: به‌ هر‌ حال ما تلاش می‌کنیم وضعیت تیم‌مان را متعادل نگه داریم. یکسری مصدوم داریم که شرایطمان را سخت می‌کند. آقای قلعه‌نویی تلاش می‌کند تا آسیب‌دیدگی‌ها را کمتر کند و شکل تیم را هم حفظ کند. بعد از بازی با الهلال یک روز بیشتر در عمان می‌مانیم تا ریکاوری کنیم، بعد از آن به تهران می‌آیم و برای مصاف با استقلال آماده می‌شویم.

مدیر‌عامل تراکتورسازی در پایان ا‌ضافه‌ کرد‌: همان طور که قبلا گفته بودیم باید بر‌نامه‌ریزی لیگ مدیریت شود تا خستگی تیم‌های حاضر در آسیا کمتر شود. الحمدالله وضعیت فعلی ما خوب است و با فدراسیون عمان هم هماهنگ هستیم. امیدوارم با دست پر به ایران بر گردیم. درست است که نتیجه‌ بازی با الهلال در شرایط ما تاثیری ندارد، اما چون حریف ما تیمی عربستانی است تلاش خود را می‌کنیم تا باز هم با دست پر به ایران برگردیم.

انتها‌ی‌ پیا‌م/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید