مهار شعله های آتش در مجتمع مسکونی | اتاق خبر
کد خبر: 339013
تاریخ انتشار: 13 اردیبهشت 1395 - 21:31
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع آتش سوزی در یک ساختمان مسكونی چهار طبقه در خیابان شریعتی خبر داد و گفت: یک زن و سه مرد از میان شعله ها نجات پیدا کردند.

به گزارش اتاق خبر، سیدجلال ملکی درباره جزییات ین حادثه گفت: پیش از ظهر امروز حادثه آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی در خیابان شریعتی، ابتدای خیابان قبا به سامانه ۱۲۵ اعلام و ماموران چهار ایستگاه آتش نشانی به همراه نردبان، تشک نجات و خودروتنفسی به محل حادثه اعزام شدند.

وی گفت: در طبقه همکف این ساختمان یک اتاقک و انباری به وسعت۱۰۰ متر بود و در آن انواع لوازم برگزاری جشن ازجمله ترقه، فشفشه و اسپری به مقدار زیادی نگهداری می شد که به دلایل نامشخص انفجارهای متعدد و آتش سوزی رخ داد.

ملکی با بیان اینکه براثر این آتش سوزی دود زیادی را طبقات فراگرفته بود، افزود: گروهی از آتش نشانان مشغول مهار آتش و گروهی دیگر نیز با استفاده از دستگاه های تنفسی مشغول عملیات نجات دادن افراد داخل ساختمان شدند.

وی خاطرنشان کرد: آتش نشانان در این حادثه که یک زن و سه مرد دچار دودزدگی بودند را از داخل ساختمان خارج و پس از تخلیه دود و ایمن سازی در ساعت ۱۳ امروز به این عملیات پایان دادند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران علت وقوع این آتش سوزی را در دست بررسی کارشناسان سازمان آتش نشانی اعلام کرد.

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید