Performancing Metrics

کشتی‌گیران ایران به کشور و پرچمشان عشق می‌ورزند | اتاق خبر
کد خبر: 339079
تاریخ انتشار: 14 اردیبهشت 1395 - 01:00
جردن باروز:
قهرمان آمریکایی کشتی المپیک گفت: رمز موفقیت من سخت‌کوشی زیاد است. می‌دانم که با استعداد هستم، اما خیلی هم سخت کار می‌کنم. علاوه بر این مربیان خیلی خوبی هم در آمریکا دارم. من هدف‌های والایی را تعریف می‌کنم و همه مربیان و اطرافیانم به من کمک می‌کنند تا به آ

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، جردن باروز آزادکار سرشناس آمریکایی در مورد اهداف خود در کشتی اظهار داشت: قصد دارم تا المپیک 2020 توکیو کشتی بگیرم اما تا آن زمان خیلی سخت است که بگویم وضعیت چگونه خواهد بود. کسی نمی‌داند در یک سال چه اتفاقاتی می‌افتد. شاید مصدوم شوم یا مشکلات خانوادگی داشته باشم. در هر حال سعی می کنم هر روز بهتر از دیروز باشم و موفقیت‌هایم را هر سال تکرار کنم.

وی در مورد اینکه به نظرش ویژگی های مثبت کشتی گیران ایرانی چیست؟ تصریح کرد: غرور و عرق ملی. آنها خیلی به کشورشان و پرچمشان عشق می‌ورزند. من کشورم و هواداران‌مان را دوست دارم، اما ایران پرشورترین و پرهیجان‌ترین هواداران دنیا را در اختیار دارد. جام جهانی 2013 در تهران بی‌نظیر بود. سالن ده هزار نفری پر شده بود. مردم بوق و طبل و سوت و لیدر داشتند و واقعا از دیدن کشتی‌ها به وجد می‌آمدند. وقتی آنجا کشتی می‌گیری، واقعا لذت می‌بری. به ورزش‌ات افتخار می‌کنی و می‌فهمی کشتی یک ورزش درجه دو نیست، واقعا ورزش مهمی است.

باروز ادامه داد:ایرانی ها همیشه در کشتی رودرو آمریکا را برده‌اند. من تاکنون با تیم ملی کشورم ایران را نبرده‌ام. تیم آمریکا هیچ وقت بالاتر از ایران روی سکو نرفته است. ایرانی‌ها خیلی سخت کشتی می‌گیرند و همیشه آماده‌اند. شدیدا منظم‌اند و برای برد به میدان می‌آیند. آنها ایمان دارند که شایسته پیروزی هستند. خیلی سخت است که کسی با این روحیه را شکست دهی.

دارنده سه مدال طلای جهان در مورد اینکه سبک کشتی چه کشورهایی را می پسندد خاطر نشان کرد: کشورهای مختلف ترکیبی از تکنیک‌های مختلف را اجرا می‌کنند. روس‌ها تکنیکی‌ترین هستند. بسیار ماهرانه کشتی می‌گیرند. ایرانی‌ها از لحاظ ذهنی خیلی سرسخت‌اند. بهترین جاگیری‌ها را دارند و همیشه آماده‌اند. آمریکایی‌ها جنگنده‌اند و سخت کشتی می‌گیرند و زیاد حمله می‌کنند. به نظرم ایرانی‌ها خوش استیل‌ترین کشتی‌گیران را دارند. ایرانی‌ها همه مثل هم کشتی می‌گیرند، چون با هم تمرین می‌کنند. در آمریکا من و تونی ریموس خیلی فرق داریم، چون هر کدام در یک شهر تمرین می‌کنیم. علاوه بر این، ایرانی‌ها دستورات مربیان‌شان را اجرا می‌کنند، چون به آنها اعتقاد دارند. این را در مسابقاتشان می‌شود دید. شاید اصلا به همین دلیل است که همیشه برنده می‌شوند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید