خدمت به مردم، فلسفه وجودی نیروی انتظامی | اتاق خبر
کد خبر: 339216
تاریخ انتشار: 14 اردیبهشت 1395 - 17:55
جانشین عقیدتی سیاسی ناجا گفت: فلسفه وجودی نیروی انتظامی خدمت به مردم است.

به گزارش اتاق خبر، حجت الاسلام "محمد هادی بهشتی پور" در مراسم تجلیل و معارفه رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد که در یاسوج برگزار شد، افزود: نیروی انتظامی با حضور مقتدر و تلاش شبانه روزی خود در خدمت مردم است و امنیت را برای مردم برقرار می کند چرا که این مردم شایسته خدمتگزاری هستند.

 وی بیان کرد: با توجه به شعار سال 95 ، نیروی انتظامی با حضور هدفمند خود در همه زمینه ها و صحنه ها با استفاده درست و بهینه از نیرو، توجه به خرید محصولات داخلی زمینه را برای تحقق شعار" اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل" فراهم کند.

 جانشین عقیدتی سیاسی ناجا خاطرنشان کرد: تا دشمن هست و یا دشمنی باشد مقابله با او هم وجود دارد و اگرچه دشمن در انجام جنگ سخت خودداری کرده و هیچ حرکتی ندارد ولی در فضای مجازی در کمین جوانان هست که آنها را گمراه کند و ما باید با تمام توان در مقابل نقشه های شوم آنها ایستادگی کنیم .

بهشتی پور از سیره و زندگی امام موسی بن جعفر (ع) از جمله رفتار سخت با دشمنان و رئوف بودن با دوستان و صیانت از حقوق مردم و رعایت الگوی مصرف یاد کرد و گفت: همه ما پیرو خط امام و ولایت فقیه هستیم و باید در این راه ثابت قدم باشیم.

منبع: ایسنا

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید