امروز آمريكا حرف‌هايي مي‌زند كه گنده‌تر از دهانش است | اتاق خبر
کد خبر: 339237
تاریخ انتشار: 14 اردیبهشت 1395 - 19:18
كيهان به نقل از رهبر انقلاب:
روزنامه كيهان در شماره سه شنبه 14 ارديبهشت در توضيح تيتر يك با اشاره به حضور رهبر انقلاب در ميان معلمان از قول حضرت آيت الله خامنه اي نوشت:

اتاق خبر - امروز دشمنان حرف‌هايي مي‌زنند كه بزرگتر از دهانشان است و مثلاً طراحي مي‌كنند كه «ايران در خليج فارس نبايد رزمايش نظامي داشته باشد»؛ در حالي‌كه اين سخنان، غلط اضافي است.

اين روزنامه با انتشار عنوان بازي سياسي دولت با احكام اسلامي /حمايت از نامزد فاقد صلاحيت دهن‌كجي به مراجع است، آورد: مدتي است كه بحث يكي از نامزدهاي اتفاقا عبور كرده از فيلتر شوراي نگهبان بحث داغ محافل سياسي است، نامزدي كه با مخفي كردن عملكرد و شخصيت خود توانسته راي كسب كند و با انتشار تصاوير عمومي خود كه در خارج از كشور كشف حجاب كرده از سوي شوراي نگهبان و در عمل به دستورات شرع مقدس اسلام از ميان نمايندگان منتخب حذف شده است. آنچه در اين ميان جالب توجه به نظر مي‌رسد تلاش دولت و رئيس‌جمهور در دفاع از چنين فردي است، فردي كه با صراحت قوانين و احكام شرع مقدس اسلام را ناديده گرفته و با عبور از آن عدم التزام خود را به دين مبين نشان داده و اثبات كرده است.
روزنامه كيهان با درج عنوان انفجار خودروي بمب‌گذاري شده در مسير زائران امام موسي كاظم(ع)، نوشت: ديروز در حالي كه كاروان زائران امام موسي كاظم(ع) جهت شركت در مراسم عزاداري امروز كاظمين در حركت بود، در منطقه «سيديه» واقع در جنوب بغداد هدف قرار گرفت. بر اثر اين انفجار تروريستي، 20 زائر شهيد و ده‌ها تن ديگر مجروح شدند. به گفته منابع امنيتي، احتمال افزايش شمار شهدا وجود دارد. هيچ گروهي مسئوليت اين عمليات تروريستي را به عهده نگرفت. اما، داعش معمولا غيرنظاميان و شيعيان را هدف قرار مي‌دهد.
اين روزنامه در ستون خبر ويژه با بررسي عنوان جمع كارگران سختكوش جاي مانور تجمل و تشريفات نيست، آورد: حضور پرتشريفات و دوري‌گزينانه روحاني در جمع كارگران با واكنش‌هاي اعتراضي حتي در ميان حاميان وي مواجه شد. سايت عصر ايران از سايت‌هاي حامي دولت در اين باره نوشت: حضور حسن روحاني در ميان كارگران گروه مپنا با حاشيه‌هايي همراه بود، حاشيه‌هايي كه انتظار مي‌رفت رئيس جمهور به آن‌ها دقت كند. به گزارش عصر خبر، گشت‌زدن و بازديد كردن روحاني با خودرو در ميان كارگران و دست‌تكان دادن براي آنان از داخل خودرو ظاهر نامناسبي و سؤالاتي بوجود آورده است.
روزنامه كيهان با انتخاب عنوان رهبر انقلاب: مرحوم حسين زاده مجاهدي صادق و فداكار بود، نوشت: حضرت آيت‌الله العظمي خامنه‌اي در پيامي درگذشت مجاهد صادق و فداكار، آزاده و جانباز ايثارگر، مرحوم آقاي حاج حسن حسين‌زاده را تسليت گفتند. در بخشي از متن پيام رهبر انقلاب اسلامي آمده است: از درگذشت مجاهد صادق و فداكار، آزاده و جانباز ايثارگر، مرحوم آقاي حاج حسن حسين‌زاده، ديرهنگام اطّلاع يافتم. ايشان را از دوران جوانيش، به ايمان و صلاح و بصيرت و مجاهدت مي‌شناختم؛ صبر و ثبات و توكّل وي نيز در روزگار سخت اسارت در زندان‌هاي رژيم طاغوت و سپس در اردوگاه‌هاي اسيران بي‌نام و نشان در چنگال دژخيمان بعثي، بر آنان كه وي را مي‌شناختند آشكار شد.
اين روزنامه در ستون يادداشت روز به عنوان «بازي با «انتقال دهنده»» پرداخت.«واكنش شركت شاپرك به گزارش كيهان و پاسخ ما» ديگر عنوان صفحه نخست روزنامه كيهان است.

ایرنا

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید