کشف ۱۷۷۰کیلوگرم مواد مخدر در منطقه کویری دامغان | اتاق خبر
کد خبر: 339397
تاریخ انتشار: 15 اردیبهشت 1395 - 04:18
فرمانده انتظامی استان سمنان از کشف یک تن و ۷۷۰کیلوگرم تریاک و هروئین و دستگیری سه قاچاقچی در عملیات شب گذشته ناجا در محور کویری جندق-دامغان خبر داد.

به گزارش اتاق خبر، سردار سرتیپ دوم پاسدار روح الامین قاسمی ضمن اشاره به عملیات شب گذشته ناجا در محور کویری جندق-دامغان با تشریح جزئیات این عملیات، ابراز داشت: طی دریافت گزارشی از قاچاق محموله سنگین مواد مخدر از محورهای کویری استان سمنان از سوی پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ و تلاش اطلاعاتی گسترده شبانه روزی قاچاقچیان محموله یک هزار و ۷۷۰کیلوگرمی مواد مخدر در این محور دستگیر شدند.

وی افزود: علاوه بر انجام هماهنگی های لازم قضایی، پنج تیم مجرب و مجهز از پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان و پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از روز گذشته به صورت نامحسوس محور مورد نظر را تحت کنترل خود قرار داشتند و باند حرفه ای قاچاق که با دو خودروی پارس و نیسان به سمت دامغان در حرکت بودند، را متلاشی ساختد.

فرمانده انتظامی استان سمنان با اشاره به دستگیری سه قاچاقچی سابقه دار و حرفه ای در این عملیات، گفت: پس از انتقال وسایل نقلیه و بازدید از خودروی نیسان یک تن و ۶۴۵ کیلوگرم تریاک و ۱۲۵ کیلوگرم هروئین کشف و ضبط شد.

قاسمی همچنین بر مبارزه قاطع و هماهنگ پلیس و سایر دستگاه های انیتی و انتظامی با سوداگران مرگ تاکید کرد و افزود: شهروندان به محض اطلاع از فعالیت مشکوک غیر قانونی مراتب را سریعا به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ اعلام و کنند.

منبع: مهر

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید