بازدید رئیس ودبیرکل کمیته ملی المپیک ازالبسه کاروان المپیکی ایران | اتاق خبر
کد خبر: 339465
تاریخ انتشار: 15 اردیبهشت 1395 - 08:30
کیومرث هاشمی و شاهرخ شهنازی رئیس و دبیر کل کمیته ملی المپیک با حضور در جزیره کیش با نمایندگان اسپانسر حامی البسه کاروان ورزشی ایران در المپیک ریو دیدار کردند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، در این مراسم مسئولان اسپانسر حامی البسه کاروان وزش ایران برای کاروان ورزشی جمهوری اسلامی ایران در بازیهای المپیک ریو آرزوی موفقیت کرده و عنوان داشتند محصولات خود را در چارچوب قرارداد امضا شده با بهترین کیفیت به کمیته ملی المپیک ارائه خواهند داد تا رضایت خاطر ورزشکاران،مربیان و کاروان اعزامی  فراهم گردد.

همچنین رئیس و دبیر کل کمیته ملی المپیک کشورمان ضمن تاکید بر این نکته که کمیته ملی المپیک حداکثر تلاش خود را برای حضور قدرتمندانه کاروان ورزشی کشورمان در بازیهای المپیک ریو بکار بسته است ابراز امیدواری کردند محصولات لینینگ رضایت خاطر ورزشکاران و کاروان ورزشی کشورمان را جلب کند.

مسئولان کمیته ملی المپیک در نشست با نمایندگان لینینگ اعلام داشتند ورزشکاران و مربیان ایرانی از بهترین،نجیب ترین و زحمتکش ترین ورزشکاران و مربیان جهان بوده و به همین دلیل خواهان بهترین محصولات با بهترین کیفیت برای این عزیزان می باشند.

شایان ذکر است براساس قرارداد امضا شده این تولیدی، البسه کاروان ورزشی  ایران در سی و یکمین دوره بازیهای المپیک ۲۰۱۶ ریو را تامین می کند.

در این مراسم فراهانی رئیس حراست و مسجدی مسئول امور فرهنگی و تداراکات کمیته ملی المپیک نیز حضور داشتند.

انتهای یپام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید