دستگیری قاتل فراری خراسان جنوبی در علی آبادکتول | اتاق خبر
کد خبر: 339709
تاریخ انتشار: 15 اردیبهشت 1395 - 15:31
فرمانده انتظامی علی آبادکتول از دستگیری قاتل فراری استان خراسان جنوبی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش اتاق خبر، سرهنگ علی اکبر اژدری اظهار کرد: پس از ارسال گزارش شعبه اول بازرسی شهرستان نهبندان به پلیس امنیت عمومی علی آبادکتول مبنی بر دستگیری شخصی ۲۵ ساله فراری با هویت مشخص، دستگیری متهم در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد: متهم فراری دارای سابقه شرارت و زورگیری بوده که به عنوان مسافر اقدام به سوار شدن در یک دستگاه خودرو سواری در مسیر شهرستان بیرجند به سمت زاهدان کرده بود و در طول مسیر در حوزه قضایی شهرستان نهبندان اقدام به بستن دست و پای راننده خودرو مذکور می کند.

او با بیان اینکه متهم پس از رها کردن راننده اقدام به سرقت خودرو کرد، افزود: ماموران پس از بررسی موضوع در جهت شناسایی متهم و مفقودان نامبرده در نهایت وی را با استفاده از شگردهای فنی پلیسی دستگیر کردند و به پلیس امنیت عمومی شهرستان انتقال دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان علی آبادکتول در پایان خاطرنشان کرد: متهم پس از دستگیری به جرم خود اعتراف و پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد. متهم دستگیر شده به ۶ فقره زورگیری و شرارت اعتراف کرد که یک فقره آن منجر به قتل بود. در حال حاضر متهم با اعمال بازداشت موقت تحویل نیروی انتظامی خراسان جنوبی شده است.

منبع: مهر

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید