پایان رقابتهای بین المللی اسکی اسنوبرد با قهرمانی صید و یزدانی | اتاق خبر
کد خبر: 339780
تاریخ انتشار: 15 اردیبهشت 1395 - 22:56
نامه تجلیل ملی پوشان برای سعادتمند؛
رقابتهای بین المللی اسکی اسنوبرد که آخرین مسابقه فدراسیون جهانی در این فصل اسکی بود در توچال به پایان رسید.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، رقابت های اسکی بین المللی اسنوبرد که از ۱۴ اردیبهشت به میزبانی توچال آغاز شده بود با قهرمانی سید حسین صید و ستاره یزدانی در روز دوم به پایان رسید.

در بخش آقایان رقابتهای امروز و در پایان دو مرحله، پس از سید حسین صیدريال حسین کلهر و سید باقر صید به ترتیب وم و سوم شدند. همچنین در بخش بانوان نیز ستاره یزدانی قهرمان شد و شقایق یزدانی و شهرزاد بدیع به ترتیب در رده های دوم و سوم قرار گرفتند.

در پایان این رقابتها برخی  از ملی‌پوشان، پیشکسوتان، سرمربیان و دست‌اندرکاران اسکی ایران با اهدای لوح یادبودی از احمد سعادت مند سرپرست فداسیون تجلیل به عمل آوردند.در این لوح یادبود از عملکرد سرپرست فدراسیون اسکی در مدت زمان حضورش در این فدراسیون تجلیل به عمل آمده و از او برای بازگرداندن آرامش به اسکی ایران و نیز تلاش برای سامان دادن به این رشته ورزشی قدردانی شده است.

متن کامل این لوح یادبود به شرح زیر است:
"جناب آقای احمد سعادت مند
سرپرست محترم فدراسیون اسکی
خوشحالیم با وجود آنکه کم‌تر از دو ماه از فعالیت جنابعالی به عنوان سرپرست فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می‌گذرد، آرامش به جامعه اسکی ایران بازگشته است. در این مدت شاهد تلاش‌های مجدانه حضرتعالی در راستای بازگرداندن آرامش به فضای اسکی ایران و حضور متخصصین در فدراسیون بوده‌ایم و امیدواریم همچنان حضورتان در میان خانواده اسکی ایران ادامه داشته باشد و منشا خدمات ارزشمندی در این ورزش باشید.
خانواده بزرگ اسکی ایران همواره بدون کوچکترین توقع و چشم‌داشتی تمام تلاش خود را برای اعتلای نام ایران عزیز به کار برده و از هیچ کمکی برای پیشرفت اسکی ایران و سربلندی ورزشکاران ملی‌پوش در عرصه‌های بین‌المللی فروگذار نخواهد بود. حضرتعالی در مدت زمان حضور خود در فدراسیون اسکی نشان داده‌اید به فکر توسعه و حرکت رو به جلو در اسکی ایران هستید و باور دارید این رشته ورزشی می‌تواند آینده‌ای درخشان داشته باشد.
در پایان از خداوند متعال توفیق روز افزون جنابعالی را خواستاریم و امیدواریم دست در دست هم بتوانیم برای سربلندی ورزش اسکی و نام ایران عزیزمان گام برداریم. "

رقابتهای بین المللی اسکی اسنوبرد سومین رویدادی بود که به صورت متوالی پس از روی کار آمدن سعادتمند در فدراسیون اسکی برگزار شد. اسکی ایران کمتر از دو سال دیگر باید در رقابتهای المپیک زمستانی شرکت کند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید