دشمن صهیونیستی به دنبال آزمایش صبر مقاومت فلسطین نباشد | اتاق خبر
کد خبر: 339807
تاریخ انتشار: 16 اردیبهشت 1395 - 00:40
گروه های مقاومت فلسطینی:
رهبران جنبش های جهاد اسلامی و حماس روز چهارشنبه تاكید كردند كه دشمن صهیونیستی با شدت بخشیدن به حمله های خود به دنبال آزمایش صبر گروه های مقاومت نباشد.

اتاق خبر - به گزارش خبرگزاری فلسطینی سما، مشیر المصری از رهبران جنبش حماس تاكید كرد كه تشدید اقدامات رژیم صهیونیستی اقدامی خطرناك است كه بی پاسخ نخواهد ماند.
وی از طرف های ناظر بر آتش بس میان مقاومت فلسطین و رژیم صهیونیستی گفت كه به مسئولیت خود در قبال نقض آتش بس توسط دشمن صهیونیستی عمل كنند و صهیونیست ها صبر حماس و گروه های مقاومت فلسطینی را امتحان نكنند.
از سوی دیگر داود شهاب سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاكید كرد كه رژیم صهیونیستی اقدامات خود علیه ملت فلسطین را از زمان توافق آتش بس در سال 2014 متوقف نكرده است و به محاصره ظالمانه نوار غزه ادامه می دهد.
وی رژیم اشغالگر قدس را مسئول كامل محاصره و تجاوزهای پی در پی به ملت فلسطین دانست.
از سوی دیگر یك منبع نظامی رژیم صهیونیستی ظهر امروز از آماده باش نیروهای این رژیم در مرزهای نوار غزه خبر داد.
رسانه های رژیم صهیونیستی به نقل از منبع مذكور اعلام كردند: حالت آماده باش به منظور مقابله با هر گونه اقدام احتمالی از جانب حماس اعلام شده است.
بر همین اساس تانك های رژیم صهیونیستی در مرز با غزه، محله شجاعیه در شرق غزه و بخش شرقی شهر رفح در جنوب غزه را چندین بار هدف حمله های خود قرار دادند.
رژیم صهیونیستی مدعی شده كه در پاسخ حمله خمپاره ای كه از سوی غزه به سوی سرزمین های اشغالی صورت گرفته، این مناطق را هدف قرار داده است.
رژیم صهیونیستی در ماه های اخیر بارهای نوار غزه را هدف حمله های توپخانه ای و موشكی خود قرار داده است.

ایرنا

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید