ایران و کره جنوبی در صنایع LNG مشارکت می‌کنند | اتاق خبر
کد خبر: 339886
تاریخ انتشار: 16 اردیبهشت 1395 - 13:53
مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران با ارائه پیشنهادی خواستار همکاری مشترک با شرکت های کره جنوبی در زمینه پروژه‌های ‌LNG، تاسیسات مایع‌سازی گاز و حمل و نقل LNG شد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، علی اکبر صفایی مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران در دیدار با «پارک» مدیرعامل موسسه رده‌بندی کره جنوبی « KR»، خواستار مشارکت با شرکت‌های کره جنوبی در صنایع LNG شد و گفت: شرکت ملی نفتکش ایران به دنبال توسعه فعالیت های خود در صنایع  LNG است.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه شرکت نفتکش ایران آماده است تا در زمینه پروژه‌های ‌LNG، تاسیسات مایع‌سازی گاز و همچنین حمل و نقل LNG با شرکت‌های کره‌ جنوبی همکاری و مشارکت کند، تصریح کرد: علاوه بر این در سایر حوزه‌های فراساحلی امکان همکاری مشترک وجود دارد.

«پارک» مدیرعامل موسسه رده‌بندی کره جنوبی «KR» هم در این دیدار تاکید کرد: آماده همکاری با شرکت نفتکش ایران در زمینه‌های مختلف از جمله تامین منابع فاینانس هستیم.

به گزارش مهر، پس از امضای تفاهم نامه فروش گاز و LNG با انل ایتالیا، هفته جاری دومین تفاهم نامه فروش LNG ایران با شرکت کوگاز کره جنوبی امضا شد.

علیرضا کاملی درباره محور یادداشت تفاهمی که میان شرکت ملی صادرات گاز ایران و شرکت گاز کره جنوبی و همزمان با سفر «پاک کوئن های» رئیس جمهوری کره جنوبی به امضا رسیده، گفته است: صادرات گاز ایران به صورت ال ان جی، بازارگاز و انتقال تجربیات در زمینه تعاملات گازی محور اصلی این یادداشت تفاهم است.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید