ایران تحت فرمانِ فرمانده کل قوا هر جا لازم باشد دست مظلوم را خواهد گرفت | اتاق خبر
کد خبر: 339961
تاریخ انتشار: 16 اردیبهشت 1395 - 14:08
روحانی:
رئیس‌جمهور گفت: جمهوری اسلامی ایران تحت فرمانِ فرمانده کل قوا هر جا لازم باشد دست مظلومی را بگیرید، خواهد گرفت.

به گزارش اتاق خبر، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور در دیدار مسئولان نظام، سفرای کشورهای اسلامی در تهران و جمعی از خانواده‌های شهدا با رهبر معظم انقلاب، مبعث را روز رحمت برای همه جهانیان خواند و گفت: پیامبر اسلام(ص) نه فقط برای مسلمانان بلکه برای همه بشریت مظهر رحمت بود، زیرا راه هدایت را در اختیار مردم گذاشت.

وی با اشاره به اتهاماتی که امروز در دنیا به نام تروریسم و خشونت علیه اسلام مطرح می‌شود، گفت: آنها که امروز در جهان به ناروا اسلام‌ستیزی و اسلام هراسی راه انداخته‌اند، یک بار منصفانه به آرمان‌شهر اسلام نگاه کنند و از عدالت پیامبر (ص) در برخورد با مشرکین و ملحدین درس بگیرند.

رئیس‌جمهور افزود: از یک سو اسلام‌ستیزان غربی که قرن‌هاست علیهِ اسلام تبلیغ می‌کنند و از سوی دیگر، دوستان نادان یا مزدوران وابسته همچون دو لبه قیچی برای حیثیت اسلام خطر آفریده‌اند.

روحانی با طرح این سؤال که چه کسانی ترور و ناامنی را به منطقه آوردند و 70 سال پیش رژیمی غاصب را پایه‌گذاری کردند، تأکید کرد: ریشه بسیاری از ناامنی‌ها، ترورها و جنگ‌ها در منطقه ما رژیم اشغالگر قدس است.

وی با اشاره به اشغال افغانستان و حمله به عراق و ایجاد ناامنی در منطقه، خاطرنشان کرد: مسئول همه این جنایت‌ها، صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها هستند.

رئیس‌جمهور هدف نهایی نظام اسلامی را استقرار صلح و امنیت در سراسر جهان دانست و افزود: چگونه ساکت بمانیم درحالی‌که مردم یمن هر روز توسط کسانی که خود را متولی مسجدالحرام می‌دانند، زیر بمباران وحشیانه قرار می‌گیرند.

روحانی تأکید کرد: جمهوری اسلامی ایران افتخار می‌کند که تحت رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی از مظلوم دفاع کرده و خواهد کرد و تحت فرمانِ فرمانده کل قوا، هر جا لازم باشد دست مظلومی را بگیریم، خواهیم گرفت.

منبع: تسنیم

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید