یک تن و ۲۸۷ کیلوگرم مواد افیونی در غرب استان تهران کشف شد | اتاق خبر
کد خبر: 339963
تاریخ انتشار: 16 اردیبهشت 1395 - 16:16
فرمانده انتظامی استان از انهدام باند بزرگ موادمخدر ، دستگیری ۶ قاچاقچی و کشف یک تن و ۲۸۷ کیلوگرم تریاک خبر داد.

به گزارش اتاق خبر، سردار محسن خانچرلی گفت:با بدست آمدن اخبار و اطلاعاتی توسط ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر غرب استان تهران در خصوص تهیه ،حمل و انتقال مواد مخدر توسط تعدادی از قاچاقچیان به صورت باندی و گسترده در غرب استان تهران بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران افزود: با پیگیری های شبانه روزی چند ماهه پلیس غرب استان تهران و گسترش چتر اطلاعاتی پلیس ،اخباری بدست آمد مبنی بر اینکه قاچاقچی موادمخدر با همدستی و همکاری برادرش اهل کرمانشاه محموله ای از موادمخدر را از همدستان خود در شرق کشور تهیه کرده و به تازگی قصد انتقال آن را دارند.

سردار خانچرلی بیان داشت:با تعقیب و مراقبت های پلیس، پس از شناسایی محل دپوی مواد مخدر در روستای فرارت شهریار ،بلافاصله ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان در قالب سه اکیپ عملیاتی با هماهنگی مقام قضائی و ورود به منزل موفق به کشف مقدار یک تن و ۲۸۷ کیلوگرم تریاک در ۱۲۹ بسته کشف شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در این عملیات پلیس دو قاچاقچی اهل کرمانشاه و اهل فرارت شهریار در روستای فرارت و چهار قاچاقچی اصلی دستگیر شدند.

سردار خانچرلی اضافه کرد: در ادامه عملیات پلیس در بازرسی از منزل قاچاقچیان در شهر اندیشه، مقدار ۵۷ گرم تریاک کشف و تعداد ۵ دستگاه خودرو از قاچاقچیان موادمخدر توقیف و متهمان به همراه موادمخدر مکشوفه به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان منتقل شدند.

منبع: مهر

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید