پیام تبریک اسد به پوتین و تاکید بر جنگیدن تا آزادی کامل حلب | اتاق خبر
کد خبر: 339965
تاریخ انتشار: 16 اردیبهشت 1395 - 16:29
رئیس جمهوری سوریه با ارسال پیامی به همتای روسی خود ضمن تبریک سالروز پیروزی این کشور بر نازی‌ها در جنگ جهانی دوم، گفت به چیزی جز آزادسازی حلب از دست تروریست‌ها راضی نخواهد شد.

به گزارش اتاق خبر، بشار اسد رئیس جمهوری سوریه امروز (پنجشنبه) با ارسال پیامی به ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه روز پیروزی این کشور بر ارتش نازی‌ در جنگ جهانی دو را که سالانه روسیه وهم پیمانانش آن را جشن می‌گیرند، تبریک گفت.

اسد در این پیام آورده است: به نمایندگی از ملت سوریه خالصانه‌ترین تبریک خود را به پوتین و ملت دوست روسیه بخاطر این روز و به خاطر فداکاری‌هایی که مردم روسیه در این جنگ داشته‌اند و پایداری و استواری آن‌ها اعلام می‌کنم.

اسد تاکید کرد که مواضع روسیه و کمک این کشور به ملت سوریه در رویارویی با تروریسم در حقیقت ادامه چیزی است که مردم روسیه از ایستادگی در برابر ظلم و دشمنی شناخته‌اند.

رئیس جمهوری سوریه خاطر نشان کرد: شهر حلب امروز مانند دیگر شهرهای سوریه استالینگراد قهرمان را در آغوش گرفته و با آن عهد می‌بندد که به رغم وحشیگری‌های دشمنان و قساوتشان کمترین حد تسلیم شدن در برابر دشمن را نمی‌پذیرد و برای تحقق پیروزی نهایی که به نفع سوریه، منطقه و جهان است می‌جنگند.

روسیه و هم پیمانانش هر ساله 9 مه را به عنوان سالروز پیروزی بر ارتش نازی‌ جشن می‌گیرند.

منبع: ایسنا

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید