از کار کردن با باوئرمان لذت می‌برم | اتاق خبر
کد خبر: 340097
تاریخ انتشار: 17 اردیبهشت 1395 - 20:54
محمد یوسف‌وند:
ملی‌پوش تیم بسکتبال ایران گفت: کمپ ایتالیا برای من سکوی پرش است و می‌خواهم از آن استفاده کنم.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، کاپیتان تیم ملی جوانان ایران در سال 2015 درباره حضورش در اردوی تیم بزرگسالان، اظهار کرد: شرایط خیلی خوبی در اردوها داریم و تمرین‌هایمان واقعاً خوب و فشرده است. آقای باوئرمان تاکید زیادی بر کارهای پایه برای ما و کارهای دفاعی برای کل تیم دارد که باعث می‌شود این شرایط برای ما جوان‌ترها بهتر شود.

یوسف‌وند با اشاره به روحیه‌ای که سرمربی تیم ملی به بازیکنان می‌دهد، ادامه داد: اعتقاد زیادی که سرمربی تیم ملی به جوانان دارد باعث می‌شود، همه ما با انگیزه و اعتماد به نفس بالایی به تمرین‌هایمان ادامه دهیم. به شخصه خیلی خوشحالم که با باوئرمان کار می‌کنم چرا که به خوبی بر همه موارد لازم واقف است. نکات ضعف ما را گوشزد می‌کند، آنها را از بین می‌برد و سعی دارد انگیزه و اعتماد به نفس تیم را بالا ببرد.

ملی‌پوش تیم بسکتبال شیمیدر تهران در پاسخ به این سوال که حضور در کمپ ایتالیا را چطور می‌بینید؟ گفت: خیلی خوشحالم که به این کمپ دعوت شدم. باوئرمان هم تا متوجه شد اجازه داد به این سفر بروم و حتی گفت اگر کمکی خواستم می‌توانم رویش حساب کنم. 45 بازیکن برتر جهان به ایتالیا می‌آیند و چون قبل از درفت NBA است برایم اهمیت زیادی دارد.

او با بیان این مطلب که واقعاً دوست دارم از این سکوی پرتاب استفاده کنم، تصریح کرد: این کمپ یک سکوی پرتاب برای من به حساب می‌آید و می‌خواهم از آن استفاده کنم. کدام بسکتبالیست دوست ندارد در NBA یا اروپا به میدان برود. من کمپ نیویورک را از دست دادم اما حالا این شانس به من رو کرده و باید با تمام توان از آن استفاده کنم. خدا را شکر تمرین‌های بسیار خوبی هم داریم و در حال آماده شدن هستم.

یوسف‌وند در پاسخ به این سوال که آیا دوست دارد در تورین پیراهن تیم ملی را به تن کند؟ تصریح کرد: من اکنون 21 سال سن دارم و امیدوارم دست پر از این کمپ بازگردم و موفق باشم. من تمام تلاشم را می‌کنم تا به تیم ملی نیز کمک کنم. همه بازیکنان آرزو دارند به پیراهن تیم ملی برسند و من نیز همین شرایط را دارم. با تمام وجود تلاش می‌کنم تا در انتخابی المپیک باشم اما خب در پست من رقابت بسیار نزدیک است.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید