پرونده سلامت ورزشکاران المپیکی 20 اردیبهشت ماه بسته می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 340109
تاریخ انتشار: 17 اردیبهشت 1395 - 22:44
مسئول تشکیل پرونده سلامت ورزشکاران اعزامی به المپیک از بسته شدن پرونده سلامت کاروان اعزامی به ریو در روز دوشنبه 20 اردیبهشت ماه خبر داد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، دکتر حمید بنی‌جمالی در رابطه با آخرین وضعیت معاینات تخصصی و تشکیل پرونده سلامت ورزشکاران اعزامی به المپیک ریو اظهار کرد: به جز نوشاد و نیما عالمیان در رشته تنیس روی میز، ندا شهسواری پینگ‌پنگ، کیمیا علیزاده، تکواندو و مهسا جاور در رشته‌های قایقرانی که قرار است دوشنبه هفته آینده برای انجام معاینات تخصصی و تشکیل پرونده سلامت خود به فدراسیون پزشکی ورزشی مراجعه کنند، روند کار پرونده سلامت بقیه ورزشکاران به اتمام رسیده و کم کم در پی رفع مشکلات ورزشکاران و سرکشی به اردوهای آن‌ها هستیم.

وی ضمن تشکر از همکاری فدراسیون‌های المپیکی بویژه کشتی و وزنه‌برداری با کمیته درمان فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: کمیته پزشکی این دو فدراسیون همکاری بسیار خوبی را تا به امروز با فدراسیون پزشکی ورزشی داشتند و به طور مرتب پیگیر وضعیت سلامت و درمان ورزشکاران اعزامی خود به المپیک هستند.

بنی جمالی همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا لیست پزشکان اعزامی به المپیک از بین همین پزشکان تیم‌ها خواهد بود یا خیر؟ افزود: امسال هماهنگی و همکاری خیلی خوبی بین کادر پزشکی تیم‌های اعزامی به المپیک با فدراسیون پزشکی ورزشی ایجاد شده و نسبت به دوره‌های گذشته مشکلات کمتری را با کادر پزشکی تیم‌های اعزامی داشتیم. بنابراین تصور می‌کنیم پزشکانی که در لیست اعزامی قرار می‌گیرند، باید از بین همین نفراتی باشند که به طور مرتب کنار ورزشکاران حضور دارند و شناخت کاملی نسبت به روحیات و شرایط جسمانی آن‌ها دارند.

وی در پایان در خصوص آخرین وضعیت بهداد سلیمی، رضا یزدانی و قاسم رضایی گفت: هر سه ورزشکار به دلیل همکاری خوبی که با فدراسیون پزشکی ورزشی داشتند، روند درمان آن‌ها فراتر از زمان برنامه‌ریزی شده، پیش رفته و در حال حاضر از شرایط بسیار خوبی برخوردارند. بویژه یزدانی با وجود اینکه مصدومیتش جدی و نگران کننده بود به شرایط ایده‌ال رسیده و ظرف چند روز آینده با نظر دکتر کیهانی، تمرین‌های سنگین خود را آغاز خواهد کرد. البته قاسم رضایی نیز در حال حاضر تمرین‌های سنگین خود را شروع کرده و در شرایط جسمانی بسیار خوبی قرار دارد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید