تهاجم نرم مهم ترین دلیل آسیب اجتماعی دانش‌آموزان | اتاق خبر
کد خبر: 340325
تاریخ انتشار: 18 اردیبهشت 1395 - 20:09
مدیر آموزش‌وپرورش ناحیه دو اردبیل:
مدیر آموزش‌وپرورش ناحیه دو اردبیل گفت: تهاجم نرم مهم‌ترین آسیب اجتماعی در حوزه دانش‌آموزی است.

به گزارش اتاق خبر، جاهد شعاع در گفتگویی در خصوص مهم‌ترین آسیب‌های اجتماعی که دانش‌آموزان را تهدید می‌کند، تصریح کرد: متأسفانه تهاجم نرم دشمن مهم‌ترین آسیب است.

وی با بیان اینکه در مدارس اولیا و مربیان در نهایت هشیاری نسبت به هدایت دانش‌آموزان اقدام می‌کنند، اضافه کرد: به ویژه مشاوران فرهنگی و تربیتی با نهایت دقت نسبت به جلوگیری از آسیب به دانش‌آموزان اقدام می‌کنند.

مدیر آموزش‌وپرورش ناحیه دو اردبیل با ذکر مثالی تصریح کرد: به عنوان مثال تأکید ما بر این است که استفاده از گوشی‌های هوشمند با نظارت والدین و اولیا مدرسه باشد.

شعاع با تأکید به اینکه استفاده از تلفن همراه در داخل کلاس درس برای معلم و دانش‌آموز ممنوع است، متذکر شد: انتظار می‌رود برای جلوگیری از آسیب‌پذیری دانش‌آموزان، والدین نیز همکاری مطلوب داشته باشند.

وی مهم‌ترین هدف آموزش‌وپرورش را ارتقا فرهنگی جامعه دانست و تأکید کرد: در صورتی که در جامعه تعلیم وتربیت موردتوجه قرار گیرد، مسیر پیشرفت فراهم خواهد شد.

مدیر آموزش‌وپرورش ناحیه دو اردبیل توجه به المان‌های فرهنگی و ارزش‌های دینی را مهم‌ترین الگوی فرهنگی دانست و افزود: در واقع با تکیه بر چنین ارزش‌هایی می‌توان مسیر صحیحی برای هدایت دانش‌آموز ایجاد کرد.

منبع: مهر

نظرات
ADS
ADS
پربازدید