در صورت سقوط هم سرمربی راه‌آهن می‌مانم | اتاق خبر
کد خبر: 340423
تاریخ انتشار: 18 اردیبهشت 1395 - 23:45
توپالیدیس:
سرمربی تیم فوتبال راه آهن می‌گوید امید دارد که تیمش در لیگ برتر بماند ولی در صورت سقوط هم همچنان هدایت تیمش را بر عهده خواهد داشت.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، یوآن توپالیدیس در نشست خبری پیش از دیدار مقابل سپاهان اظهار کرد: ما تیم را تقویت کرده بودیم. باید به این مسئله توجه کنیم که تیم ما مدت‌ها به گل نرسیده بود. اما در چند بازی آخر 7 گل زدیم. ما شرایط تیم را بهبود بخشیده‌ایم اما مشکل‌مان این است که اشتباهات فردی زیاد داریم و سر همین موضوع نتایج را واگذار می‌کنیم.

وی افزود: فردا یک بازی بسیار مهم مقابل سپاهان داریم و تنها چیزی که برایمان مهم است، پیروزی در این دیدار خواهد بود. باید ببریم تا برای بقا شانس داشته باشیم و به جنگ مقابل پرسپولیس فکر کنیم. از زمانی که به راه آهن آمدم، در 9 بازی اخیر 7 بازی آن مقابل تیم‌های خوب لیگ مثل استقلال، نفت و پرسپولیس بوده است یعنی مقابل پرسپولیس هم باید بازی کنیم. شرایط سختی پیش روی ماست. فکر می‌کنم اگر پیروز شویم شانس داریم که در لیگ بمانیم. امیدوارم بتوانیم در انتهای فصل تیم را در لیگ برتر نگه داریم.

توپالیدیس درباره اینکه برخی تیم‌های لیگ برتری خواهان جذب بازیکنان تیمش شده‌اند گفت: بازیکنان من بسیار شخصیت خوبی دارند و همه تلاش می‌کنند که تیم در لیگ برتر بماند و به این گونه مسائل هم فکر نمی‌کنند. من به این تیم باور دارم و تمام تلاشم این است که در لیگ برتر بماند. از وقتی تیم را تحویل گرفته‌ام شرایط تیم را بهبود بخشیده‌ایم و در چند بازی اخیر مشکل گلزنی‌مان را حل کرده‌ایم. ما قلبا امید داریم که در لیگ برتر بمانیم.

توپالیدیس در پاسخ به این سوال که اگر تیم به لیگ یک سقوط کند شما سرمربی تیم می‌مانید یا خیر گفت: من با مالک باشگاه صحبت کردم و او گفته اگر تیم به لیگ یک سقوط کند خودت باید مجددا تیم را به لیگ برتر بیاوری.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید