سپاهان جوانمردانه بازی خواهد کرد | اتاق خبر
کد خبر: 340428
تاریخ انتشار: 19 اردیبهشت 1395 - 00:05
زاغی‌نژاد:
سرمربی سپاهان می‌گوید تیمش فردا در دیدار برابر راه آهن جوانمردانه بازی خواهد کرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، قاسم زاغی‌نژاد در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر راه آهن اظهار کرد: با توجه به اینکه ما زمان کوتاهی برای آماده‌سازی تیم‌مان داشتیم اما سعی کردیم تیم‌مان را ریکاوری کنیم. متاسفانه در حال حاضر تیم ما از نظر شرایط روحی و جسمانی در شرایط خوبی به سر نمی‌برد و ما فقط فرصت کردیم ریکاوری کنیم. ما با جمع زیادی از بازیکنان محروم و مصدوم به دیدار راه آهن می‌رویم.

وی افزود: بازی فردا برای ما اهمیت بسیاری دارد زیرا ما خودمان را به لحاظ انجام بازی جوانمردانه مسئول می‌دانیم چرا که تیم‌های دیگر در نتیجه بازی‌مان ذی‌نفع هستند بنابراین تمام تلاش‌مان را به کار می‌گیریم تا با انجام یک بازی خوب بتوانیم بازی را به اتمام برسانیم.

زاغی نژاد در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره اینکه عبدالله ویسی سرمربی سپاهان خواهد شد نیز گفت: باشگاه سپاهان حق دارد که درباره آینده خودش تصمیم‌گیری کند و هر کسی که می‌خواهد را سرمربی خودش کند. ویسی از مربیان جوان و کاربلد است که عملکرد خوبی داشته است اما این را قبول ندارم که تا قبل از پایان فصل چنین صحبت‌هایی مطرح شود چرا که این موضوع انگیزه بازیکنان را از بین می‌برد. من شنیده‌ام یکی از تیم‌های لیگ برتری مربی خودش را حفظ کرده است. زمانی که باشگاه و مربی قراردادشان را تمدید می‌کنند، بازیکنان آن تیم انگیزه بسیار زیادی برای بازی دارند زیرا می‌خواهند نظر مربی را به خود جلب کنند. مذاکره در طول فصل با مربی دیگری را حرفه‌ای نمی‌دانم.

وی ادامه داد: ابتدا که مربی سپاهان شدم به من گفتند که تا پایان فصل هدایت تیم را بر عهده بگیرم. من مدعی این نیستم که سرمربی سپاهان باشم البته مقامات مسئول به من گفتند نتایج شما تعیین کننده آینده شما در تیم خواهد بود. اما با این حال چنین قولی به من ندادند که من سرمربی سپاهان شوم من هم چنین توقعی ندارم. مدیران باشگاه حق دارند که درباره آینده تیم تصمیم‌گیری کنند و هر کسی را می‌توانند سرمربی کنند. واقعیت این است که زمانی که تیم را تحویل گرفتم ما شرایط خوبی نداشتم. سپاهان در شرایط خوبی قرار نداشت و ما تلاش کردیم که شرایط را بهبود ببخشیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید