مخالفت وزیر ورزش با استعفای رئیس فدراسیون ورزشهای رزمی | اتاق خبر
کد خبر: 340448
تاریخ انتشار: 19 اردیبهشت 1395 - 01:37
گودرزي وزير ورزش و جوانان با استعفای محمود رشيدی رئیس فدراسیون ورزشهای رزمی مخالفت کرد تا وی همچنان به کار خود در این فدراسیون ادامه دهد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، محمود رشیدی رئیس فدراسیون ورزشهای رزمی دوشنبه گذشته به دلیل آنچه بیماری عنوان شده بود از سمت خود استفعا داد ولی امروز سایت رسمی این فدراسیون از مخالفت وزیر ورزش با این استعفا خبر داد.

 
بر اساس خبر منتشر شده روی سایت این فدراسیون، رشیدی امروز شنبه در خصوص استعفای خود با دكتر گودرزي وزیر ورزش و جوانان ضمن گفتگو کرده که با حمايت از روند اصلاحات اعمال شده در فدراسيون ورزشهاي رزمي و همچنين تغييرات بنيادين و اساسي در نحوه مديريت گروهها، كميته ها و انجمن‌هاي تحت پوشش اين فدراسيون مواجه شده است. 
 
گودرزی در این گفتگو عنوان داشته که مشكلات شخصي رييس فدراسيون نبايد مانع از عملياتي شدن برنامه هاي مثبت تدوين شده فدراسيون ورزشهاي رزمي شود. هر مسئول ورزشي در مديريت سازمان تحت نظر خود امكان دارد با مشكلات جسمي و خستگي مفرط ناشي از فشارهاي چند وجهي جامعه هدف مواجه گردد ولي  مشكلات نبايد موجب كاهش انگيزه خدمت به دستگاه ورزش كشور شود.
 
بر همین اساس وزیر ورزش و جوانان از رشيدي خواسته چون گذشته به کار خود ادامه دهد. 
 
رشيدي در اين خصوص گفت: عليرغم فشارهاي مضاعف جسمي و مشغله هاي فراوان كاري بنا به دستور موكد دكتر گودرزي تا پایان دوره قانونی چهار ساله در پست رياست فدراسيون ورزشهاي رزمي به ادامه خدمت خواهم پرداخت. 
 
وی افزود: انشالله به زودي مجمع عمومي سالانه فدراسيون را برگزار مي‌نماييم و تغييراتي اساسي در مدل اداري كم بازده  سابق اعمال خواهيم كرد. طي دوسال از دوره سرپرستي تا امروز در حال پرداخت حجم  وسيعي از بدهي هاي معوقه مديران قبلي كه به اين فدراسيون به ميراث رسيده است  بوديم و همچنين پيگير ساختمان جديد و دايمي فدراسيون و تجهيز آن بوديم و در فاز جديد فعاليتهاي تازه فدراسيون برنامه هاي اصلي ما ايجاد تغييرات بنيادين در ساختار اداري  فدراسيون خواهد بود.
 
رئیس فدراسیون ورزشهای رزمی در پایان گفت: برنامه هاي توسعه همگاني كه منجر به كسب دوسال متوالي رتبه نخست  بين فدراسيونهاي كشور شد كما في السابق با همان الگوي موفق دوسال اخير اجرا خواهدشد و در حوزه توسعه قهرماني نيز مهمترين رويداد پيش رو بازيهاي ساحلي قهرماني آسيا ٢٠١٦ دانانگ ويتنام است كه با تعامل بسيار خوب با كميته ملي المپيك در حال اجرا و طي تشريفات رجيستر اسامي بازيكنان هستيم و به زودي اولين مراحل اردو هاي آمادگي شروع خواهد شد.
 
انتهای پیام/
کد: 94108
نظرات
ADS
ADS
پربازدید