ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج - تهران | اتاق خبر
کد خبر: 340883
تاریخ انتشار: 20 اردیبهشت 1395 - 14:35
رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور با تشریح آخرین وضعیت‌ راه‌های مواصلاتی کشور از بارش باران در استان های گلستان و مازندران خبر داد.

به گزارش اتاق خبر، سرهنگ نادر رحمانی رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور، گفت: طبق آخرین گزارشات دریافتی از مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور هم‌اکنون در باند جنوبی آزاد راه کرج - تهران محدوده پل فردیس تا گرمدره و در باند جنوبی آزاد راه کرج - قزوین از محدوده پل استاندارد تا پل فردیس ترافیک نیمه سنگین گزارش شده و در سایر جاده ها معابر کشور وضعیت ترافیکی عادی و روان گزارش شده است.

وی در ادامه افزود: بر همین اساس در استان های گلستان محدوده جنگل گلستان و محورآزاد شهرو استان مازندران در اکثر محورها بارش پراکنده باران گزارش شده و در سایر راه ها و محورهای مواصلاتی کشور وضعیت جوی آرام گزارش شده است.

سرهنگ رحمانی در پایان عنوان کرد: از شنبه تا سه‌شنبه هر هفته از ساعت ۲۰ تا ۵ صبح روز بعد ( تا پایان ۳۱ اردیبهشت) تردد هرگونه وسیله نقلیه در محور هراز ممنوع است همچنین محور رشت - قزوین در محدوده پل تنکابن به تونل نصفی، کمربندی دهلران، محور فرعی اولنگ - شاهرود و  شمشک - دیزین کماکان مسدود است.

منبع: مهر

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید