تشييع جنازه منتخب مردم مراغه از محل مجلس قديم انجام مي شود | اتاق خبر
کد خبر: 341025
تاریخ انتشار: 20 اردیبهشت 1395 - 20:30
نايب رييس شوراي اسلامي گفت: تشييع جنازه سيد محمد علي حسين زاده از برابر مجلس قديم در خيابان پاستور انجام مي شود.

اتاق خبر - محمدرضا باهنر در ابتداي جلسه علني روز يكشنبه با اشاره به درگذشت سيد محمد علي حسين زاده منتخب مردم مراغه در مجلس دهم گفت: در آستانه تشكيل مجلس دهم خبر تاسف بار فوت منتخب مردم مراغه را شنيديم. وي داراي دكتراي علوم سياسي و از اعضا هيات عملي دانشگاه تهران بود و در دفتر فرهنگي و نيز بسيج اين دانشگاه فعاليت هاي موثري داشت.

وي ادامه داد: حسين زاده افتخار خادمي حرم حضرت معصومه(س) را داشت و مقلد امام و تابع رهبري و عاشق مردم بود و در دوران تبليغات انتخاباتي تحت فشار سخن پراكني و تبليغ منفي رسانه هاي معاند به صورت مشخص و با مصداق قرار گرفت.
نماينده مردم تهران در مجلس تصريح كرد: وي عليرغم تبليغات مسموم توانست با 51 هزار راي منتخب نهايي مردم شهيد پرور مراغه و عجبشير باشد ولي سرنوشت چنين رقم خورده بود كه نامبرده در سنگر مهم و تاثير گذار مجلس مهلت خدمت نيابد.
وي ادامه داد: اين مصيبت بزرگ را به مردم متدين مراغه و عجبشير و خانواده محترم وي تسيلت مي گوييم و علودرجات براي وي آروز مي كنيم و دكتر مهدي دواتگري نماينده كنوني مراغه و عجبشير هم تسليت ويژه خود را اعلام كردند.
باهنر تصريح كرد: چون عزيزان منتخب مجلس دهم ادامه اجلاس ديروز را در مجلس قديم دارند جلسه امروز را زودتر تعطيل مي كنيم كه عزيزان منتخب مجلس دهم در مجلس نهم نيز به آن جلسه برسند و در عين حال تشييع جنازه مرحوم مغفور دكتر حسين زاده را در مجلس سابق و خيابان پاستور داريم و تا نمايندگان بتوانند در آن شركت كنند.
وي همچنين درگذشت برادر علي نعمت چاردولي نماينده مردم ملاير را تسليت گفت. مرحوم حسين زاده منتخب مردم مراغه در مجلس دهم بود كه صبح روز شنبه در حادثه رانندگي جان خود را از دست داد.

ایرنا

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید