ساماندهی تعاونی مسکن خبرنگاران البرزی در دستور کار | اتاق خبر
کد خبر: 341057
تاریخ انتشار: 20 اردیبهشت 1395 - 22:14
فرماندار کرج ابراز امیدواری کرد با پیگیری مسئولان در خصوص مطالبات خانه مطبوعات استان برای ساماندهی تعاونی مسکن اصحاب رسانه البرز، اقدامات مطلوبی انجام شود.

اتاق خبر: محمدتقی ایرانی در دیدار با تعدادی از اعضای خانه مطبوعات استان البرز که پیش از ظهر دوشنبه انجام شد، اظهار کرد: خبرنگاران و اصحاب رسانه، نسبت به رسالت روشنگری و اطلاع رسانی شفاف خود را در کنار نقد واقع بینانه و تلاش برای حفظ وحدت و انسجام کشور احساس مسئولیت دارند.

وی با یادآوری فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص ضرورت اهتمام رسانه ها برای افزایش آگاهی و قدرت تحلیل مردم در موضوعات مختلف، گفت: همانطور که معظم له فرموده اند، نظام به آگاهی مردم نیازمند است و این وظیفه رسانه ها است که با اطلاع رسانی شفاف خود، نسبت به بالا بردن سطح آگاهی مردم تلاش کنند.

فرماندار کرج گفت: یکی از مهمترین وظایف و البته حقوق رسانه ها، انتقاد واقع بینانه و به دور از حب و بغض های جناحی و فرا جناحی است و دولت یازدهم در عمل شرایط مساعد و مناسبی را برای فعالیت آزاد مطبوعات فراهم کرده و به آن پایبند است.

ایرانی افزود: به طور یقین، در جامعه ای که آزادی بیان وجود دارد، امکان نقد منصفانه نیز برای رسانه ها باید وجود داشته باشد رسانه ها باید دقت داشته باشند که در نقد خود انصاف را رعایت کنند و انتقاد آنها برخاسته از دلسوزی برای مردم و نظام باشد تا ناخواسته موجب برهم زدن همدلی و انسجام کشور نشوند.

وی در ادامه ضمن تقدیر از تلاش خانه مطبوعات استان، به وظایف خانه مطبوعات برای ساماندهی، پیگیری مطالبات و مشکلات صنفی اصحاب رسانه تاکید کرد و گفت: اعضای خانه مطبوعات با برگزاری انتخابات و با رای مستقیم اصحاب رسانه انتخاب می شوند، بنابراین مسئولیت آنها به عنوان نماینده خبرنگاران، نسبت به پی گیری خواسته های آنان بسیار خطیر است.

فرماندار کرج، حضور خبرنگاران استان البرز و شهرستان کرج در کنار مردم و مسئولان را بسیار ارزنده ارزیابی کرد و از تلاش های دلسوزانه آنان در انجام رسالت رسانه ای قدردانی کرد.

ایرانی یکی از برنامه ریزی های مطلوب دولت یازدهم در شهرستان کرج را اختصاص اعتبار برای تاسیس ساختمان خانه مطبوعات و کلنگ زنی محل احداث آن در اواخر سال گذشته دانست و ابراز امیدواری کرد با پیگیری فرمانداری، در خصوص مطالبات خانه مطبوعات برای ساماندهی تعاونی مسکن اصحاب رسانه استان، اقدامات مطلوبی انجام شود.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید