پرسپولیس شایسته قهرمانی است | اتاق خبر
کد خبر: 341162
تاریخ انتشار: 21 اردیبهشت 1395 - 04:30
گرشاسبی:
عضو هیات رییسه باشگاه پرسپولیس با ابراز رضایت از وضعیت اسپانسر و کادر فنی، این تیم را شایسته و برازنده قهرمانی در این تیم توصیف کرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، حمیدرضا گرشاسبی در حاشیه مجمع عمومی فدراسیون گلف در جمع خبرنگاران حاضر شد. او در پاسخ به این سوال که بودجه تیم فوتبال پرسپولیس برای فصل نقل و انتقالات چقدر خواهد بود بیان کرد: همان طور که امسال از طریق اسپانسر بودجه تیم را تامین کردیم و با توجه به اینکه باشگاه‌های حرفه‌ای منع قانونی دارند که از دولت حمایت نشوند به همین دلیل همانند امسال از طریق بخش خصوصی و جذب اسپانسر کارها را انجام خواهیم داد.

او ادامه داد: اسپانسر تیم نیز در این فصل واقعا خوب کار کرده و همکاری مناسبی با ما داشته است و ان‌شاءالله بعد از جلسه هیات رییسه باشگاه قطعا درباره اسپانسر تصمیم‌گیری خواهد شد که در صورت رضایت با همین اسپانسر همکاری ادامه پیدا کند تا ان‌شاءالله پرسپولیس بتواند کاملا روی پای خودش کارش را ادامه دهد.

گرشاسبی در پاسخ به این سوال که آیا چنین فضایی در باشگاه ایجاد شده که حتی با دومی در لیگ نیز راضی خواهند بود، بیان کرد: اکنون پرسپولیس شخصیت قهرمانی دارد. اما به نظر من قهرمانی آن نیست که روی سکوی اول بروی. قهرمانی آن است که هواداران از تو رضایت داشته باشند و تیم قدرتش را در زمین به خوبی نشان دهد. با این حال پرسپولیس با همدلی هیات مدیره، تلاش بی‌وقفه دکتر طاهری و شخصیت خوب و سازنده برانکو اکنون شخصیت قهرمان را پیدا کرده و برازنده این عنوان است.

او در پاسخ به این سوال که چقدر شانس قهرمانی برای پرسپولیس قائل است گفت: با اوضاع کنونی پرسپولیس صددرصد این تیم قهرمان است و شایستگی رسیدن به این عنوان را دارد.

عضو هیئت مدیره پرسپولیس در پاسخ به این سوال که شنیده شده با بیرانوند مذاکراتی انجام شده گفت: تا آخرین بازی تمام نشود، نشست هیات ریسه برگزار نشود و کادر فنی لیست ندهد، تمام این اخبار شایعه است.

او در پاسخ به این سوال که یعنی برخی از بازیکنان می‌خواهند نشان دهند که پرسپولیس به دنبال آن‌هاست؟ اظهار کرد: با توجه به وضعیت کنونی پرسپولیس قطعا خیلی‌ها راغب هستند وارد این تیم شوند و خودشان را نشان دهند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید