چرا اسامی کاندیداهای انتخابات فدراسیون ژیمناستیک اعلام نمی‌شود؟ | اتاق خبر
کد خبر: 341167
تاریخ انتشار: 21 اردیبهشت 1395 - 04:54
با وجود گذشت 8 روز از پایان مهلت قانونی ثبت نام از کاندیداهای انتخابات ریاست فدراسیون ژیمناستیک، مسئولان این فدراسیون از اعلام اسامی کاندیداها خودداری می‌کنند که این مهم شائبه‌هایی را ایجاد کرده است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، پس از پایان مهلت قانونی 15 روزه برای ثبت‌نام کاندیداهای فدراسیون ژیمناستیک، طبق گفته مسئولان این فدراسیون 16 نفر برای انتخابات این فدراسیون تا تاریخ 12 اردیبهشت ماه که پایان مهلت نام نویسی بود ثبت نام کردند اما با وجود گذشت 8 روز از پایان ثبت نام کاندیدا‌ها، نکته قابل تامل و البته عجیب خودداری مسئولان این فدراسیون در اعلام اسامی کاندیداهاست، موضوعی که ادامه آن می‌تواند باعث برخی حواشی در برگزاری انتخابات این فدراسیون شود.

اینکه چرا مسئولان فدراسیون ژیمناستیک بر این موضع خود پافشاری می‌کنند و از اعلام اسامی کاندیداهای پست ریاست این فدراسیون علی‌رغم اعلام رضایت کاندیداها در اعلام اسامی‌شان خودداری می‌کنند نکته‌ای حاشیه‌ساز است.

این شائبه زمانی قوت می‌گیرد که بین تعداد کاندیدا‌های ثبت نامی در انتخابات این فدراسیون در خبر ارسالی در رسانه‌ها و خبر سایت فدراسیون ژیمناستیک اختلاف آماری وجود دارد.

فدراسیون ژیمناستیک اعلام کرده که پس از احراز صلاحیت‌ها اسامی کاندیدا‌های نهایی را اعلام خواهد کرد اما از هم‌اکنون این نگرانی از سوی برخی کارشناسان مطرح شده که اصرار در اعلام نکردن اسامی کاندیداها این موضوع را قوت بخشیده که احتمال دخل وتصرف در لیست کاندیدا‌ها وجود دارد موضوعی که اگر جدی گرفته نشود تبعات حاشیه‌ای فراوانی برای برگزاری سالم مجمع انتخابات فدراسیون ژیمناستیک به همراه خواهد داشت.

در این دوره از انتخابات فدراسیون ژیمناستیک، جعفر درویش‌زاده و فرامرز سنگینی رییس و دبیر فدراسیون حضور ندارند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید