نشنیده‌ام فوتبالیستی بازداشت شده باشد | اتاق خبر
کد خبر: 341169
تاریخ انتشار: 21 اردیبهشت 1395 - 05:03
حسن‌زاده:
رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال می‌گوید برای اظهارنظر درباره اتفاقات بازی استقلال و تراکتورسازی منتظر است تا گزارش این بازی به دستش برسد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، اسماعیل حسن‌زاده در پاسخ به این سوال که آیا گزارش بازی استقلال و تراکتورسازی به دستش رسیده است یا خیر؟ گفت: خیر هنوز هیچ گزارشی به دست ما نرسیده است. روز گذشته 6 بازی بدون حاشیه برگزار شد و 12 تیم بازی‌هایشان بدون حاشیه تمام شد اما در بازی پرسپولیس و گسترش فولاد اتفاقاتی نظیر جابه‌جایی جای تماشاگران رخ داد که باید به آن‌ها رسیدگی کنیم.

وی گفت: برای نظر دادن درباره بازی استقلال و تراکتورسازی هم باید گزارش به دست ما برسد ولی هنوز گزارشی به دست ما نرسیده است. پس از دریافت گزارش بر اساس آن تصمیم‌گیری کنیم. تا زمانی که گزارش به دست ما نرسد نمی‌توانیم بر اساس تصاویر تلویزیونی و یا مشاهداتی که داریم اظهار نظر کنیم.

او درباره اینکه ویسی گفته فقط 10 درصد بازی‌ها جوانمردانه بوده گفت: اگر کسی صحبتی درباره این مسائل دارد باید ان را با کمیته اخلاق در میان بگذارد. این گونه مسائل در حیطه وظایف کمیته انضباطی نیست. ما در کمیته انضباطی وظیفه داریم نقض مقررات فوتبال را درون زمین پیگیری کنیم.

رییس کمیته انضباطی در ادامه افزود: هفته بیست و نهم ناظران ویژه‌ای را برای بازی‌ها فرستادیم. مطمئنا برای هفته سی‌ام این کار را خواهیم کرد و بر اساس حساسیت بازی‌ها ناظر به بازی‌ها می‌فرستیم.

او درباره اینکه یکی از اعضای هیات رییسه غیر قانونی عضو هیات رییسه بوده است نیز گفت: بررسی چنین مسائلی در حوزه کاری کمیته انضباطی نیست. ما نمی‌توانیم در این مسائل ورود کنیم و کمیته اخلاق باید این مسائل را بررسی کند.

او در پاسخ به این سوال که می‌دانید کدام فوتبالیست در پارتی معروف روز‌های اخیر بازداشت شده است؟ گفت: من اطلاعی از این گونه مسائل ندارم و این‌ها را از شما می‌شنوم.

حسن زاده در پاسخ به این سوال که آیا با تغییر ریاست فدراسیون او به کارش در کمیته انضباطی ادامه می‌دهد یا خیر؟ گفت: تا زمانی که باشم با قدرت به کارم ادامه می‌دهم و زمانی که فرد دیگری بیاید مطمئنا او زمام امور را به دست می‌گیرد اما تا این لحظه هیچ چیز مشخص نیست.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید