ماهان، آسمان و هما بدهکاران بزرگ شرکت فرودگاه‌ها | اتاق خبر
کد خبر: 341367
تاریخ انتشار: 21 اردیبهشت 1395 - 18:13
عضو هیات مدیره شرکت فرودگاه‌ها با اشاره به اینکه ماهان، ایران ایر و آسمان بیشترین بدهی را به این شرکت دارند، گفت: از ۴ ایرلاینی که پرونده آنها قضائی شده ۲ ایرلاین فعال نیستند.

اتاق خبر: غلامحسین باقریان در خصوص بدهی ایرلاین‌ها به شرکت فرودگاه های کشور، گفت: ایران ایر، ماهان و آسمان بیشترین بدهی را به فرودگاه‌های کشور دارند که در حال مذاکره و رایزنی هستیم تا پرداختی‌ها را انجام دهند.

وی با اشاره به اینکه شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی از ۴ ایرلاین دیگر شکایت کرده است، افزود: این ایرلاین‌ها جدا از شرکت‌های بزرگ هواپیمایی هستند و مبلغ بدهی آنها تاکنون پرداخت نشده و اقداماتی هم برای پرداخت آن انجام نداده‌اند.

معاون برنامه‌ریزی و نظارت شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران ادامه داد: از این ۴ ایرلاین که از آنها شکایت شده ۲ ایرلاین فعال نبوده و ۲ ایرلاین دیگر فعال هستند که تاکنون اقدامی برای تسویه بدهی انجام نداده اند.

باقریان با بیان اینکه طی مدت ۵ تا ۶ سال آینده حدود ۱۷ هزار میلیارد تومان برای سرمایه گذاری در فرودگاه‌های کشور نیاز داریم، افزود: اگر این سرمایه گذاری انجام شود می‌توان به ظرفیت توسعه حمل و نقل هوایی پاسخ داد در غیر این صورت با مشکل و بحران در صنعت فرودگاهی مواجه خواهیم شد.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید