دونگا به توانایی‌های فردی بازیکنان اهمیتی نمی‌دهد | اتاق خبر
کد خبر: 341476
تاریخ انتشار: 22 اردیبهشت 1395 - 00:44
پله:
ستاره پیشین تیم ملی برزیل معتقد است سرمربی کنونی این کشور به توانایی‌های فردی بازیکنان اهمیتی نمی‌دهد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، تیم ملی برزیل دو رقابت مهم را پیش رو دارد. این تیم ابتدا در کوپا آمه‌ریکا و سپس المپیک ریو شرکت می‌کند.

پله درباره شکست سنگین هفت بر یک کشورش از آلمان در جام جهانی 2014 برزیل گفت: ناراحت می‌شوم درباره آن حرف بزنم. هنگام تماشای بازی گریه کردم. نه به خاطر گل‌هایی که دریافت کردیم. اشک‌هایم به این علت بود که نمی‌دانستم چه اتفاقی برای فوتبال برزیل افتاده است.

او در ادامه گفت: شاید در این تابستان در المپیک و کوپا آمه‌ریکا، فوتبال حقیقی برزیل را به دنیا نشان دهیم اما آسان نخواهد بود. می‌ترسم راه‌مان را گم کنیم.

پله افزود: تیم‌های دیگر آمریکای جنوبی همچون آرژانتین، شیلی، اکوادور در حال حاضر فوتبال زیباتری از برزیل به نمایش می‌گذارند. عملکرد برزیل در دو کوپا آمه‌ریکا آخر نشان دهنده این موضوع است. از پاراگوئه ضربات در پنالتی شکست خوردیم و حذف شدیم.

او از سرمربی کنونی برزیل (دونگا) استفاده کرد و گفت: من، جرسون، ریولینو و توستائو هر چهار نفر شماره 10 به حساب می‌آمدیم اما ماریو زاگالو از همه ما همزمان در زمین استفاده می‌کرد چون می‌دانست چگونه ما را در کنار هم قرار بدهد. در جام جهانی 2002 در ژاپن، رونالدو، رونالیدینیو و ریوالدو را در اختیار داشتیم و توانستیم قهرمان این رقابت‌ها شویم اما اکنون سرمربی تیم به توانایی‌های فردی اهمیتی نمی‌دهد.

پله در پایان درباره نیمار گفت: او نمی‌تواند به تنهایی کاری برای تیم ملی انجام دهد. همه مشاهده کردند در نبودش به علت آسیب دیدگی چه اتفاقی برای تیم ملی برابر آلمان افتاد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید