آنها بعد از باخت سلفی می‌گیرند! | اتاق خبر
کد خبر: 341495
تاریخ انتشار: 22 اردیبهشت 1395 - 02:11
انتقاد شدید گتوسو از بازیکنان میلان:
هافبک سابق میلان به انتقاد از شرایط این تیم و بازیکنان میلان پرداخت که در این فصل هم نتوانستند سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کنند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، میلان برای چندمین فصل پیاپی حرفی برای گفتن نداشت و نتوانست سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کند. این روند ضعیف میلان و بازی های پرانتقاد آنها صدای جنارو گتوسو را هم درآورده است. البته میلان با صعود به فینال جام حذفی این شانس را دارد به قهرمانی در این رقابت ها برسد.

گزارش های زیادی از تغییر و تحول در این تیم به گوش می رسد و گفته می شود بعد از مدت ها در پست مدیریت باشگاه میلان قرار است تغییر و تحولات زیادی رخ دهد.

جنارو گتوسو با انتقاد از شرایط این تیم گفت: بعد از 30 سال خوبی که برلوسکونی در میلان داشته، در چند سال گذشته شرایط برای این تیم خوب نبوده است. میلان باشگاه بزرگی است و به افتخارات زیادی رسیده است. اکنون زمان این است که بازیابی اساسی در میلان صورت بگیرد و دوباره این ماشین بزرگ به کار بیفتد. 14 سال پیراهن میلان را به تن کردم و به این موضوع افتخار می‌کنم. در کنار این من هوادار میلان بوده ام و قرار است همیشه هوادار این تیم هم باشم. متاسفانه بازیکنان امروزی آن شرایط قبل را ندارند. قبلا وقتی شکست می‌خوردیم، نمی توانستیم با این موضوع کنار بیاییم ولی اکنون بعد از باخت سلفی می گیرند و بی خیال هستند. متاسفانه بازیکنان فعلی میلان لیاقت پوشیدن پیراهن این تیم را ندارند.

این بازیکن درباره احتمال حضور زلاتان در میلان گفت: من با زلاتان هم بازی بودم و شرایط او را به خوبی درک می کنم. او بازیکنی است که از باختن بدش می آید و وقتی شکست می خورد اعصابش خورد می‌شود و دیگر کنترلش سخت است.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید