یک طلای تیم ۱۰ نفره بوکس نوجوانان ایران در تورنمنت آذربایجان | اتاق خبر
کد خبر: 341500
تاریخ انتشار: 22 اردیبهشت 1395 - 02:35
بوکسور وزن ۸۲+ کیلوگرم تیم ملی نوجوانان ایران در دیدار نهایی جام ریاست جمهوری آذربایجان مقابل حریف خود از کشور روسیه به پیروزی رسید و صاحب گردن آویز طلا شد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، این رقابت ها با حضور 153 بوکسور از چهارده تیم (ایران، روسیه، قزاقستان، ازبکستان، قرقیزستان، گرجستان، مجارستان، اوکراین، مونته نگرو، مغولستان و آذربایجان با سه تیم) در باکو آذربایجان برگزار شد و در پایان تیم ده نفره بوکس نوجوانان ایران با کسب یک مدال طلا توسط سجاد موسوی به کار خود در این رقابت ها پایان داد.

در آخرین روز جام ریاست جمهوری آذربایجان سجاد موسوی در دیدار نهایی وزن به اضافه 82 کیلوگرم با برتری مقابل نماینده روسیه صاحب گردن آویز طلا شد.

سجاد موسوی در این رقابت ها دو نماینده از کشور میزبان و دو بوکسور از روسیه را شکست داد تا با اقتدار روی سکوی نخست قرار گیرد.

تیم بوکس نوجوانان ایران با 10 بوکسور در این رقابت ها حضور پیدا کرده بود که پویا شاهمرادی و علیرضا اسفندی 2 تن از بوکسورهای نوجوان ایران پس از این که مشخص شد باید در دور نخست مقابل نمایندگان رژیم اشغالگر قدس قرار بگیرند از پیکار با آنها امتناع کردند و از دور رقابت ها کنار رفتند و ۷ ملی پوش دیگر ایران نیز با باخت مقابل رقبا در همان دور نخست حذف شدند.

عیسی گل‌محمدی، امید مرامی و اصغرقمی اعضای کادر فنی تیم نوجوانان بوکس ایران را تشکیل می دهند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید