از ديدار با قشرهاي مختلف مردم كرمان تا بهره برداري از 445 طرح | اتاق خبر
کد خبر: 341559
تاریخ انتشار: 22 اردیبهشت 1395 - 10:30
نخستين روز سفر رئيس جمهوري به كرمان؛
نخستين روز سفر رئيس جمهوري و كاروان دولت تدبير و اميد به استان كرمان با دستاوردهايي از جمله بهره برداري از 445 طرح و آغاز عمليات اجرايي 392 طرح، ديدار با اقشار مختلف مردم در سراسر استان پهناور كرمان و بررسي مشكل هاي آنان همراه بود.

اتاق خبر - رئيس جمهوري اسلامي ايران در حالي صبح سه شنبه در بيست و هفتمين سفر استاني كاروان تدبير و اميد وارد كرمان شد كه معاون اجرايي رئيس جمهوري، ، رئيس دفتر رئيس جمهوري، رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي، وزراي صنعت، معدن و تجارت، كشور، دادگستري، اطلاعات، آموزش و پرورش، جهاد كشاورزي، معاون رئيس جمهوري در امور بانوان و خانواده، معاون رئيس جمهوري و رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري، دستيار ويژه رئيس جمهوري در امور اقوام و اقليت هاي ديني و مذهبي، معاون رئيس جمهوري و رئيس سازمان حفاظت محيط زيست، دبير شوراي عالي مناطق آزاد و ويژه اقتصادي و معاون توسعه روستايي و مناطق محروم معاون اول رئيس جمهوري وي را همراهي مي كردند.
حجت الاسلام روحاني در بدو ورود به فرودگاه بين المللي كرمان مورد استقبال رسمي آيت الله سيد يحيي جعفري نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه كرمان، عليرضا رزم حسيني استاندار، مسئولان عالي استان و جمعي از نمايندگان و منتخبان مردم اين استان قرار گرفت و سپس با استقبال گرم و پرشور مردم كرمان به مصلاي امام علي (ع) رفت و در اجتماع بزرگ مردم اين خطه سخنراني كرد.
رئيس جمهوري در جمع اقشار مختلف مردم كرمان با بيان اينكه در گذشته به خطا و اشتباه دو ميليارد دلار از پول مردم در اختيار آمريكا قرار داده شده است گفت: اين دولت ناچار است بار اهمال و خطاي سالهاي گذشته را بر دوش بگيرد.
حجت الاسلام روحاني عصر سه شنبه در ديدار با علما، ايثارگران و برگزيدگان گفت: اختلاف نظرها بايد در چارچوب اخلاق اسلامي مطرح شود و اين فرق ما با ساير كشورهاست.
رئيس جمهوري سپس در نشست توسعه و سرمايه گذاران استان كرمان شركت كرد و از طريق ويدئو كنفرانس چندين طرح بزرگ در مناطق مختلف كرمان به بهره برداري رسيد و علميات اجرايي چندين طرح نيز به طور همزمان آغاز شد.
حجت الاسلام روحاني در اين نشست با بيان اينكه سال 94 دوره سختي بود كه از آن عبور كرديم گفت: از يك سو كاهش نرخ نفت و از سوي ديگر اجرايي شدن تصويب برجام به ما فشار آورده بود.
رئيس جمهوري عصر سه شنبه همچنين از بافت تاريخي و سطح شهر كرمان بازديد كرد.
استاندار كرمان در اين بازديد درباره وضعيت عمران شهري توضيحات لازم را ارايه كرد و مردم در مواجه با كاروان رئيس جمهوري نيز به استقبال وي و هيات همراه آمدند.
معاونان رئيس جمهوري و وزراي دولت يازدهم به عنوان نمايندگان رئيس جمهوري به شهرستان هاي استان سفر و در ديدارهاي مردمي و نشست با مسئولان محلي، وضعيت مناطق مختلف را بررسي كردند.
سفره دو روزه رئيس جمهوري به ديار كريمان امروز (چهارشنبه) با حضور در شوراي اداري استان و نشست خبري به پايان مي رسد.
كاروان تدبير و اميد از 24 دي سال 92 تاكنون به استان هاي خوزستان، هرمزگان، سيستان و بلوچستان، ايلام ، لرستان، چهارمحال و بختياري، اردبيل، خراسان رضوي، زنجان، گلستان، خراسان جنوبي، بوشهر، اصفهان، قم، گيلان، فارس، آذربايجان شرقي، شهرستان هاي استان تهران (شهريار، ملارد و قدس)، خراسان شمالي، كردستان، شهرستان هاي استان تهران (اسلامشهر، رباط كريم و بهارستان)، همدان، مازندران، شهرستان ري (جنوب تهران)، يزد و سمنان سفر كرده است.

ایرنا

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید