همه میادین نفتی در یک مناقصه معرفی نمی‌شوند | اتاق خبر
کد خبر: 341619
تاریخ انتشار: 22 اردیبهشت 1395 - 13:29
معاون شرکت ملی نفت ایران در امور سرمایه‌گذاری می‌گوید قرار نیست همه میادین نفتی ایران در یک مناقصه به سرمایه‌گذاران خارجی معرفی شوند.

اتاق خبر: علی کاردر ،بعد از تهیه لیست شرکت‌های معتبر و میادین تصمیم می‌گیریم که چه تعداد از شرکت‌ها را برای مناقصات معرفی کنیم و البته همه میادین را نیز در یک مناقصه ارائه نخواهیم داد، بلکه میادین به صورت جداگانه در مناقصات جدا معرفی می‌شوند.

معاون سرمایه‌گذاری و تامین منابع مالی شرکت ملی نفت با اشاره به این‌که زمان مناقصات و شرکت‌های تایید شده در آگهی‌های رسمی روزنامه اعلام می‌شوند، گفت: پیش‌بینی می‌کنیم که حدود 50 شرکت بین‌المللی نفتی مورد تایید قرار گیرند که این موضوع را به همراه زمان برگزاری مناقصات به‌طور بین‌المللی اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

وی در ادامه درباره‌ی نشستی که وزارت نفت برای شرکت‌ها در جهت رفع ابهام و معرفی مدل قرار‌دادی خود می‌گذارد، گفت: این شرکت‌ها را به ایران دعوت می‌کنیم و جلسات توجیحی درباره مناقصات گذاشته و اطلاعات میادین یا هر سوال دیگری را که دارند را پاسخ می‌دهیم که البته این جلسات در فرآیند مناقصه پیش‌بینی شده و ممکن است به صورت رفت‌وبرگشت صورت گیرد.

منبع:ایسنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید